Moravskoslezská liga žen, skupina A

DFK Holešov – Spartak Lubina 1:2 (0:1), branky: Pechová – Michnová, Marková, Slavia Stachovice – FC Vítkovice 0:2 (0:1), branky: Nguyen Thi Hoa, Kloudová, 1. FC Přerov – AFC Veřovice 11:0 (6:0), branky: Mokrušová 4, Glozygová 3, Mazalová 2, Faltová 2.

Ostatní výsledky 21. kola: Nové Sady – Valašské Meziříčí 10:0 (5:0) Bartošková 4, Lexová 3, Drahníková 2, Nováková, TJ Krnov – Comfort Dobratice 4:1 (1:0) Schoberová 2, Šrajbrová, Fiedlerová – Skočková, ČSAD Havířov – Slovan Ostrava 1:1 (1:1) Kakáčová – Kotásková.

IR PROGRES okresní přebor mužů

25. kolo: Starý Jičín - Štramberk 2:1, Straník - Zbyslavice 1:5, Nový Jičín B - Trojanovice-Bystré 6:0, Kopřivnice - Rybí 5:0, Veřovice - Tísek A 1:3, Stachovice - Jeseník nad Odrou 3:1

III. třída mužů

13. kolo: Olbramice - Fotbal Fulnek C 3:6, Skotnice - Vražné 2:1, Bravinné - Spálov 3:1, Sokol Sedlnice - Žilina 2:1, Spartak Lubina - Studénka A 2:4, Trojanovice I - Jistebník nad Odrou 1:1

IV. třída mužů, skupina A

13. kolo: Mošnov - Bordovice 0:3, Životice - Ženklava 2:2, Petřvald na Moravě B - Bartošovice 3:0

IV. třída mužů, skupina B

13. kolo: Kujavy - Bravantice 2:0, Tísek B - Děrné 4:2, Kravín - Suchdol nad Odrou B 4:0, Heřmanice - Vrchy 1:1, Pustějov - Mankovice 4:3

Okresní přebor dorostu

13. kolo: Veřovice - Vlčovice-Mniší A 5:2, Jeseník nad Odrou - Jakubčovice B 3:0, Starý Jičín - Příbor 2:1, Sedlnice - Suchdol nad Odrou 3:1, Tichá - Studénka 4:4

Okresní soutěž dorostu, skupina A

11. kolo: Lubina - Vlčovice-Mniší B 2:2, Trojanovice-Bystré - Straník 3:0, Mořkov - Štramberk 3:2

Okresní soutěž dorostu, skupina B

11. kolo: Skotnice B - Kunín 0:3, Slavia Stachovice - Vražné 5:4, Petřvald na Moravě - Spálov 4:0, Libhošť - Žilina 6:0

Okresní přebor starších žáků

13. kolo: Skotnice - Kunín 3:3, Jeseník nad Odrou - Vražné 1:8, Lichnov - Suchdol nad Odrou 6:0, Petřvald na Moravě - Frenštát pod Radhoštěm 2:5, Tichá - Mořkov nedohráno, Jakubčovice B - Štramberk nehlášeno

Okresní soutěž starších žáků, skupina A

13. kolo: Veřovice - Lubina 4:3, Štramberk B - Kopřivnice B 7:3, Hostašovice - TJ Nový Jičín B 5:3, Rybí - Straník 8:1, Trojanovice-Bystré - Kateřinice 2:1, Libhošť - Trojanovice I 1:6

Okresní soutěž starších žáků, skupina B

13. kolo: Frenštát pod Radhoštěm B - Hladké Životice 7:2, Kujavy - Bravantice 1:12, Tísek - Spálov 1:0, Sedlnice - Bartošovice 2:0, Bernartice nad Odrou - Starý Jičín 0:6, Pustějov - Jistebník 1:3

Okresní soutěž starší přípravky, skupina A

3. kolo: Kopřivnice A - Nový Jičín A 0:4, Nový Jičín B - Mořkov 0:1

Okresní soutěž starší přípravky, skupina B

3. kolo: Frenštát pod Radhoštěm - Kopřivnice B 1:6, Štramberk - Tichá 4:4

Okresní soutěž starší přípravky, skupina C

3. kolo: Pustějov - Jeseník nad Odrou 3:3, Suchdol nad Odrou - Kateřinice 8:1, Nový Jičín C - Studénka 3:1

Okresní soutěž starší přípravky, skupina D

3. kolo: Lubina - Kopřivnice C 0:8, Rybí - Veřovice 2:4, Lichnov - Vlčovice-Mniší odloženo

Mladší přípravka

12. kolo: Kopřivnice - Nový Jičín 1:1