ŽENY

Moravskoslezská liga, skupina A
5. kolo: Hlučín - Nové Sady 8:1, Hodonín - Dobratice 5:0, Havířov - Studenec 3:1, Ocmanice - Sl. Ostrava 1:0, FC Brno - Holešovské holky 0:1

Moravskoslezská divize, skupina A
5. kolo: Slavia Stachovice – AFC Veřovice 5:3, DFK Holešov – Kotouč Štramberk 7:1

MUŽI

Okresní přebor
2. kolo: Štramberk - Kunín nehráno
8. kolo: Štramberk - Nový Jičín B 0:2, Kopřivnice - Veřovice 0:1, Tísek A - Sedlnice 3:1, Troj.-Bystré - Kunín 0:2, Jeseník nad Odrou - Mořkov 2:0, Spálov - Rybí 3:2, Bravinné - Zbyslavice 0:2

III. třída
8. kolo: Hladké Životice - Kujavy 2:1, Žilina - Fulnek C 0:3, Straník - Bartošovice 0:4, Vražné - Trojanovice I 0:0, Petřvald na Moravě B - Lubina 3:0, Skotnice - Studénka 0:1

IV. třída, skupina A
8. kolo: Bordovice - Odry B 3:3, Životice (Hodslavice) B - Ženklava 2:6, Bernartice n. Odrou - Mankovice 2:1, Hostašovice - Mošnov 0:0, Nová Horka - Mořkov B nehlášeno

IV. třída, skupina B
8. kolo: Tísek B - Jistebník nad Odrou 1:5, Bravantice - Pustějov 1:4, Děrné - Bílov 6:1, Heřmanice - Olbramice 1:3, Stachovice - Hájek a synové Jakubčovice B 4:1, Kravín - Vrchy 3:2

DOROST

Okresní přebor
1. kolo: Troj.-Bystré - Vlčovice-Mniší nehlášeno, Jeseník nad Odrou - Tísek 2:1, Mořkov - Trojanovice I 1:0
8. kolo: Starý Jičín - Stachovice 2:2, Tísek - Sedlnice 1:1, Jeseník nad Odrou - Mořkov 2:2, Příbor - Tichá 1:2, Suchdol nad Odrou - Studénka 0:1

Okresní soutěž
8. kolo: Štramberk - Jistebník nad Odrou 5:1, Žilina - Pustějov 3:1, Straník - Lichnov 2:1, Vražné - Kunín 2:2, Petřvald na Moravě - Rybí 2:0, Libhošť - Spálov 0:5

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor
8. kolo: Tísek - Příbor 2:1, Štramberk - Kunín 8:0, Troj.-Bystré - Lichnov 4:0, Vražné - Trojanovice I 1:2, Petřvald na Moravě - Mořkov 0:0, Skotnice - Kateřinice 7:0

Okresní soutěž, skupina A
8. kolo: Kopřivnice B - Veřovice 4:4, Straník - Sedlnice 1:6, Hostašovice - Štramberk B 6:0, Lubina - Rybí 6:0, Libhošť - Tichá 3:1

Okresní soutěž, skupina B
8. kolo: Bravantice - Pustějov 13:0, Bernartice nad Odrou - Bartošovice 2:4, Spálov - Hájek a synové Jakubčovice B 2:4, Suchdol nad Odrou - Starý Jičín 1:1

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor
5. kolo: Fulnek - Kopřivnice 0:4, Studénka - Nový Jičín 0:4, Nový Jičín B - Frenštát pod Radhoštěm 3:1

Okresní soutěž, skupina A
5. kolo: Kopřivnice B - Vlčovice-Mniší 1:13

Okresní soutěž, skupina B
5. kolo: Suchdol nad Odrou - Bartošovice 2:0, Libhošť - Jeseník nad Odrou 1:5

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor
5. kolo: Fulnek - Kopřivnice 3:6, Studénka - Nový Jičín 3:0, Nový Jičín B - Frenštát pod Radhoštěm 2:3