ŽENY

Moravskoslezská liga žen

8. kolo: Slovan Ostrava – Spartak Lubina 0:1, Dobratice - Havířov 1:4, Nové Sady - Přerov 3:1, Holešovské holky - Studenec 4:2, Hlučín - FC Brno B 10:0, Ocmanice - Hodonín 1:1

MUŽI

Okresní přebor

11. kolo: Rybí - Štramberk 3:1, Mořkov - Zbyslavice 0:2, Kunín - Bravinné 1:0, Sedlnice - Spálov 2:3, Veřovice - Jeseník nad Odrou 1:0, Nový Jičín B - Trojanovice-Bystré 5:1, Kopřivnice - Tísek A 7:0

III. třída

11. kolo: Lubina - Hladké Životice 3:2, Trojanovice I - Studénka 2:1, Bartošovice - Skotnice 2:0, Fulnek C - Petřvald na Moravě B 4:0, Kujavy - Vražné 2:0, Žilina - Straník 1:0

IV. třída, skupina A

11. kolo: Mořkov B - Bordovice 2:3, Mošnov - Tichá B 2:0, Ženklava - Nová Horka 6:3, Odry B - Hostašovice 1:0, Životice /Hodslavice/ B - Bernartice nad Odrou 1:4

IV. třída, skupina B

11. kolo: Hájek a synové Jakubčovice B - Tísek B 2:1, Olbramice - Vrchy 2:1, Děrné - Kravín 2:2, Pustějov - Stachovice 3:2, Jistebník nad Odrou - Heřmanice 3:0, Bravantice - Bílov 5:1

DOROST

Okresní přebor

11. kolo: Tichá - Vlčovice-Mniší 3:2, Mořkov - Studénka 3:0, Trojanovice I - Suchdol nad Odrou 0:4, Sedlnice - Příbor 2:2, Stachovice - Jeseník nad Odrou 1:3, Starý Jičín - Tísek 6:3

Okresní soutěž

11. kolo: Rybí - Štramberk 2:1, Kunín - Spálov 1:3, Lichnov - Libhošť 5:0, Pustějov - Petřvald na Moravě 1:4, Jistebník nad Odrou - Vražné 1:4, Žilina - Straník 2:0

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

11. kolo: Mořkov - Tísek 3:3, Trojanovice I - Kateřinice 1:2, Lichnov - Skotnice 0:21, Kunín - Petřvald na Moravě 3:3, Příbor - Vražné 1:2, Štramberk - Trojanovice-Bystré 2:0

Okresní soutěž, skupina A

11. kolo: Štramberk B - Tichá 2:1, Sedlnice - Libhošť 1:2, Veřovice - Lubina 3:0, Nový Jičín B - Hostašovice 2:2, Kopřivnice B - Straník 13:0

Okresní soutěž, skupina B

11. kolo: Hájek a synové Jakubčovice B - Hladké Životice 5:1, Bartošovice - Suchdol nad Odrou 2:3, Pustějov - Spálov 1:8, Bravantice - Bernartice nad Odrou 4:0

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

8. kolo: Tísek - Frenštát pod Radhoštěm 4:4, Nový Jičín - Bílovec 14:0, Odry - Nový Jičín B 3:0, Fulnek - Studénka 6:0

Okresní soutěž, skupina A

1. kolo: Veřovice - Kateřinice 2:4, Mořkov - Vlčovice-Mniší 1:1, Tichá - Kopřivnice B 10:0, Lichnov - Štramberk 1:4

Okresní soutěž, skupian B

1. kolo: Suchdol nad Odrou - Pustějov 3:0, Libhošť - Rybí 0:3

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

8. kolo: Tísek - Frenštát pod Radhoštěm, Nový Jičín - Bílovec, Kopřivnice - Hájek a synové Jakubčovice, Odry - Nový Jičín B, Fulnek - Studénka (nehlášeno)