Po výhrách v Opavě nad místním béčkem a v Orlové se svěřenci trenéra Petera Šloffa představili na domácí půdě.  Opět byli úspěšní, Polanku porazili 3:1. V sestavě Bílovce se objevil i futsalový reprezentant Michal Seidler. 

„Postavil se nám do cesty kvalitnější soupeř, než kterým byla ve středu Orlová,“ přiznal trenér domácího výběru Peter Šloff. „Měli jsme v utkání dobré momenty, ale i hluchá místa. Naštěstí těch příliš nebylo,“ vydechl si bílovecký trenér. Jeho tým šel v prvním poločase do dvougólového vedení. „Měli jsme i dvě tutovky,“ zvedl prst trenér Šloff.

Po přestávce šli do hry Seidler s Raszykem. „Síla naší zálohy výrazně vzrostla. Přece jenom tito hráči jsou kvalitativně někde jinde. Měli jsme navrch. Polanka ale podala sympatický výkon,“ chválil domácí trenér. 

Bílovečtí zatím pracují dobře. „Jsme v tréninku už dva týdny a na hřišti je to znát. Věřím, že půjdeme nahoru, pomalu začneme pracovat i na pilování standardních situací,“ řekl Peter Šloff. Ve středu se jeho tým představí v rámci přípravy v Bohumíně. 

Bílovec – Polanka 3:1 (2:0)

Branky Bílovce: Mozol, Střelec, Telnar.

Bílovec: Jaška – Bednář, Dresler, Mikuš – Cverna, Pavlík – Limanovský, Mozol, T. Socha – M. Socha, Střelec. Střídali: Seidler, Razsyk, Telnar, Tomášek. Trenér: Peter Šloff.