1. kolo

Sobota 6. srpna, 14.00 MFK Havířov - Valašské Meziříčí, 16.30 Lískovec - Nový Jičín, Mikulovice – Slavičín, L. Petrovice - Slavia Orlová, Mohelnice – Vítkovice, Dolní Benešov – Kravaře, neděle 7. srpna, 10.15 SFC Opava B - FK Krnov, Brumov - Šumperk

2. kolo

Sobota 13. srpna, 16.30 Slavia Orlová – Mohelnice, Valašské Meziříčí - SFC Opava B, Lískovec – Mikulovice, neděle 14. srpna, 10.15 Slavičín - MFK Havířov, 16.30 Nový Jičín – Kravaře, Šumperk - Dolní Benešov, Vítkovice – Brumov, FK Krnov – L. Petrovice

3. kolo

Sobota 20. srpna, 14.00 Havířov – Lískovec, Kravaře – Šumperk, 16.30 Mikulovice - Nový Jičín, Petrovice - Val. Meziříčí, Mohelnice – Krnov, Dolní Benešov – Vítkovice, neděle 21. srpna, 10.15 SFC Opava B – Slavičín, Brumov – Orlová

4. kolo

Sobota 27. srpna, 16.30 Orlová - D. Benešov, V. Meziříčí – Mohelnice, Lískovec - Opava B, Mikulovice – Havířov, neděle 28. srpna, 10.15 Slavičín – Petrovice, 16.30 Krnov – Brumov, Nový Jičín – Šumperk, Vítkovice – Kravaře

5. kolo

Sobota 3. září, 14.00 Havířov - Nový Jičín, 16.30 Petrovice – Lískovec, Mohelnice – Slavičín, Dolní Benešov – Krnov, neděle 4. září, 10.15 Brumov - Val. Meziříčí, Opava B – Mikulovice, 16.30 Kravaře – Orlová, 17.00 Šumperk – Vítkovice

15. kolo

Středa 7. září, 17.00 Dolní Benešov - Nový Jičín, Kravaře – Brumov, Šumperk – Mohelnice, Vítkovice – Petrovice, Orlová - Opava B, Krnov – Havířov, Val. Meziříčí – Mikulovice, Slavičín - Lískovec

6. kolo

Sobota 10. září, 14.00 Havířov - Opava B, 16.00 Orlová – Šumperk, Val. Meziříčí - Dolní Benešov, Lískovec – Mohelnice, Mikulovice – Petrovice, neděle 11. září, 10.15 Slavičín – Brumov, 16.00 Nový Jičín – Vítkovice, Krnov - Kravaře

7. kolo

Sobota 17. září, 16.00 Petrovice – Havířov, Mohelnice – Mikulovice, Dolní Benešov – Slavičín, neděle 18. září, 10.15 Opava B - Nový Jičín, Brumov – Lískovec, 16.00 Kravaře - Val. Meziříčí, Šumperk – Krnov, Vítkovice - Orlová

8. kolo

Sobota 24. září, 14.00 Havířov – Mohelnice, 16.00 Val. Meziříčí – Šumperk, Lískovec - Dolní Benešov, Mikulovice – Brumov, neděle 25. září, 10.15 Opava B – Petrovice, Slavičín – Kravaře, 16.00 Nový Jičín – Orlová, Krnov - Vítkovice

9. kolo

Sobota 1. října, 15.30 Petrovice - Nový Jičín, Mohelnice - Opava B, Dolní Benešov – Mikulovice, Orlová – Krnov, neděle 2. října, 10.15 Brumov – Havířov, 15.30 Kravaře – Lískovec, Šumperk- Slavičín, Vítkovice - Val. Meziříčí

10. kolo

Sobota 8. října, 14.00 Havířov - Dolní Benešov, 15.00 Val. Meziříčí – Orlová, Lískovec – Šumperk, Mikulovice – Kravaře, Petrovice – Mohelnice, neděle 9. října, 10.15 Slavičín – Vítkovice, Opava B – Brumov, 15.00 Nový Jičín - Krnov

11. kolo

Sobota 15. října, 15.00 Mohelnice - Nový Jičín, Dolní Benešov - Opava B, Orlová – Slavičín, neděle 16. října, 10.15 Brumov – Petrovice, 15.00 Kravaře – Havířov, Šumperk – Mikulovice, Vítkovice – Lískovec, Krnov - Val. Meziříčí

12. kolo

Sobota 22. října, 14.00 Havířov – Šumperk, 14.30 Lískovec – Orlová, Mikulovice – Vítkovice, Petrovice - Dolní Benešov, Mohelnice – Brumov, neděle 23. října, 10.15 Slavičín – Krnov, Opava B – Kravaře, 14.30 Nový Jičín - Val. Meziříčí

13. kolo

Sobota 29. října, 14.00 Dolní Benešov – Mohelnice, Orlová – Mikulovice, 14.30 Val. Meziříčí – Slavičín, neděle 30. října, 10.15 Brumov Nový – Jičín, 14.00 Kravaře – Petrovice, Šumperk - Opava B, Vítkovice – Havířov, Krnov - Lískovec

14. kolo

Sobota 5. listopadu, 14.00 Lískovec - Val. Meziříčí, Mikulovice – Krnov, Havířov – Orlová, Petrovice – Šumperk, Mohelnice – Kravaře, neděle 6. listopadu, 10.15 Opava B – Vítkovice, Brumov - Dolní Benešov, 14.00 Nový Jičín - Slavičín

16. kolo

Sobota 12. listopadu, 13.30 Val. Meziříčí – Havířov, Orlová – Petrovice, neděle 13. listopadu, 10.15 Slavičín – Mikulovice, 13.30 Nový Jičín – Lískovec, Krnov - Opava B, Vítkovice – Mohelnice, Šumperk – Brumov, Kravaře - Dolní Benešov