Beskyd zažil v neděli povedený vstup do utkání, když byl za svou aktivitu odměněn vedoucí trefou útočníka Kahánka. Po dvaceti minutách však přišla pro domácí komplikace, když musel po zákroku hostujícího brankáře vystřídat frenštátský kanonýr Klimpar. Tým kapitána Špačka ale pokračoval v kompaktní hře a v prvním poločase nepustil hostující celek trenéra Beneše do ničeho vážnějšího.

„Začali jsme aktivně a podařilo se nám vstřelit branku. Bohužel pak po nešetrném zákroku soupeře dohrál Klimpar, což pro nás byla ztráta, ale poločas jsme dohráli tak, jak jsme do zápasu vstoupili, takže se nám celkem vydařil," hodnotil úvodní pětačtyřicetiminutovku trenér Frenštátu pod Radhoštěm Radúz Rek.

Po návratu z kabin, jako by však vyšel jiný tým Českého Těšína. Hosté ožili a byli to rázem oni, kdo určoval tempo hry. Beskyd měl ale dobrou možnost, jak navýšit své vedení, ale Plachký ve velké šanci přestřelil. Namísto toho se za chvíli radovali hosté, když na 1:1 vyrovnával Kiška. Pro Frenštát mohlo být ještě hůře ale Český Těšín už své další veliké možnosti neproměnil, když tým několikrát podržel důležitými zákroky brankář Pešák.

„Ve druhém poločase jsme chtěli navázat na první poločas, ale bylo to diametrálně opačné. Soupeř byl aktivní a nakonec jsme dostali vyrovnávací branku. Od té doby už pak byl na hřišti pouze jeden mančaft. Český Těšín měl velké šance, jak zápas otočit, takže musíme být rádi za bod," přiznal závěrem Rek, jehož tým tak prozatím z šesti domácích utkání posbíral šest bodů.

SK BESKYD FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM – FK ČESKÝ TĚŠÍN 1:1 (1:0)

Branky: 14. Kahánek - 66. Kiška. ŽK: Bednář – Sostřonek, Hradečný. Rozhodčí: Čuba - Opěla, Kontoršikov. Diváci: 100.
Frenštát p. R.: Pešák – Štika (56. Holinei), Bartoš, Bednář, Vaverka (50. Jurek) – Marek, Špaček, Seidler, Gillar (61. Hrebeniuk) – Kahánek, Klimpar (22. Plachký). Trenér: Rek.