Svěřenci trenéra Jiřího Jurčíka přitom měli co napravovat. Porážka 0:3 s Frýdlantem minulý týden před vlastním publikem hráčům ukázala, že bez boje se utkání zvládnout nedá.

Městský FK Karviná B - SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 3:3 (2:1)

To, co se nepovedlo doma, vycházelo na hřišti karvinské rezervy. Přestože hosté třikrát prohrávali, dokázali na nepříznivý stav pokaždé zareagovat.

Nejprve se trefila novojičínská posila Frenštátských Lukáš Dědík, domácí ale do poločasu zabrali, a do kabin se šlo za vedení MFK Karviná B 2:1.

Jenže po změně stran srovnal Matějka, a přestože Karviná opět skórovala, definitivní podobu vystavil výsledku v 79. minutě frenštátský Uličný 3:3.

Jiří Jurčík (Frenštát p. R.): Předvedli jsme podobný výkon jako v Rýmařově. Zápas byl opět na úrovni, a je jen dobře, že posily Dědík, Matějka i Bartoš se dostávají do kondiční pohody. Jejich zkušenost byla cítit. Celý tým si zaslouží pochvalu za nasazení i za to, že jsme třikrát dokázali dotáhnout náskok domácích, kdy do naší sítě padaly nechytatelné góly. Opět spolehlivě zachytal Pešák a bod z venku je vzpruhou před domácím mačem s Hradcem.

Branky Frenštátu: 32. Dědík, 64. Matějka, 79. Uličný

Frenštát p. R.: Pešák Čuport, Uličný, Sládeček, Jurek Kaša, Štika, Dědík (62. Navrátil), Marek Matějka (81, Klimpar), Bartoš (89. Dorňák). Trenér Jiří Jurčík