„První poločas jsme odehráli špatně, vůbec jsme se nedostali do hry. Původně jsme měli hrát víceméně na jednoho útočníka, kterého bychom vyhledávali hratelnými balóny, což se bohužel nedařilo,“ řekl po utkání trenér Frenštátu Marian Bedrich a pokračoval: „Naopak soupeř kopal asi dvacet standardních situací, což je na takovém hřišti těžké ubránit.“

O utkání podle jeho slov rozhodla nedůslednost. „U gólu jsme se zachovali špatně, protože jsme nedokázali zareagovat ani na jednu ze čtyř dorážek. Na druhé straně jsme působili zakřiknutě,“ pokračoval.

Druhé dějství bylo již o něčem jiném. „Ve druhém poločase jsme zaktivnili hru, zpřesnili přihrávky a soupeře již k prakticky ničemu nepustili. Hráli jsme fotbal, na který jsme zvyklí. Gól se nám však vsítit nepodařilo, soupeři ano, a proto vyhrál.“ smutnil Bedrich.

„Nevím, jestli jsme tak brutální mančaft, že jsme se dopustili asi šedesáti faulů. Nemůžeme však tvrdit, že zápas rozhodl rozhodčí. Nemá cenu hledat chyby někde jinde než sami v sobě. Nabádal jsem hráče, abychom to tu odehráli s hlavou nahoře, což se ve druhém poločase povedlo. Prohra nula–jedna venku není žádná ostuda, jedeme dál,“ uzavřel Bedrich.