Poslední představení soutěžního ročníku 2013/2014 začalo pro Frenštátské nešťastně. Už v 6. minutě se po vlastním gólu stopera Sládečka radovali domácí, kteří v první půli rozpoutali gólovou show a šesti brankami v úvodní pětačtyřicetiminutovce rozhodli o svém vítězství.

„Domácí byli herně i kombinačně lepší. My jsme chtěli kombinovat, ale vůbec nám to nešlo. Nebylo to z naší strany dobré a všichni jako by se viděli už někde na zakončení. Domácím tam naopak spadlo všechno, na co sáhli. Po prvním poločase bylo vymalováno," smutně konstatoval hrající trenér Beskydu Radim Sládeček. Po změně stran domácí využili další z frenštátských chyb a skóre zvýšili už na hrozivých 7:0.

Zanedlouho mohl snížit z penalty Plachký, ale nejlepší jarní střelec týmu faul na střídajícího Bartoše nepotrestal. Vše si však vynahradil za chvíli, kdy si naskočili na centr Štiky a přesnou hlavičkou snížili na 1:7. Poté si vzali znovu slovo domácí a na konečných 2:8 pak snižoval z přímého kopu Kovář.

V příští sezoně by měl vést fotbalisty Frenštátu pod Radhoštěm nový trenér Radúz Rek, který v pátek absolvoval vítěznou rozlučku na lavičce Bordovic, které doma rozprášily Jakubčovice 8:1.

TJ Havířov – Dolní Datyně – SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm 8:2 (6:0)
Branky: Vandriak 2, Kodenko 2, Antl, Vlček, Kubiena, vlastní – Plachký, Kovář. Rozhodčí: Žvak – Závodný, Sopoliga
Frenštát: Petr – Štika, Uličný, Sládeček, Jurek – R. Kaša, Kovář, Fajčák (Bartoš), Pazderka (Rajnoch) – Dorňák – Plachký. Hrající trenér: Radim Sládeček