Svěřenci Iva Maruchniče šli do vedení už ve 12. minutě, kdy kapitán Špaček vysunul Střelce, jenž propálil brankáře Jurase, a který zároveň skóroval už v pěti utkáních v řadě. Forvard Beskydu mohl vzápětí přidat další gólový úder, ale jeho lob nebyl úspěšný. O chvíli byl v další šanci Marek, jenž se zbavil brankáře, ale z těžkého úhlu netrefil branku.

Po dvaceti minutách ale udeřil Vratimov, když se ranou pod víko prosadil Brezula a vyrovnávací trefa hosty evidentně nakopla. „Po vyrovnání jakoby nám ve zbytku poločasu došla šťáva. Hřiště bylo hlavně v prvním poločase spíše na vodní pólo než na fotbal. Byly tam kaluže a stála voda, ale obě mužstva už zápas nechtěla odkládat,“ přiznal frenštátský kapitán Radim Špaček.

Ve druhé části mohly oba celky strhnout vítězství na svoji stranu a domácí musel v několika případech podržet Blabla. Vyrovnané skóre už se ale nezměnilo. „Nakonec to byla zasloužená remíza,“ doplnil Špaček.

Beskyd čeká v posledním kole duel na hřišti Bruntálu, který se odehraje už v sobotu od 14 hodin. „Pro některé hráče to bude asi poslední zápas ve Frenštátě, takže si to chceme užít a důstojně zakončit sezonu,“ nahlédl frenštátský hrající asistent trenéra směrem k závěrečnému duelu v sezoně.


SK BESKYD FRENŠTÁT P. R. – FC VRATIMOV 1:1 (1:1)

Branky: 12. Střelec – 20. Brezula. Rozhodčí: Sivera – T. Boráň, Ochodek. ŽK: Pohludka, Dawid, Osvěčík. Diváci: 100.


Frenštát p. R.: Blabla – Plachký, Bednář, Vokáč, Vaverka – Bartoň (71. Hajník), Špaček, Kovář, Gillar (64. Jurek) – Marek – Střelec. Trenér: Maruchnič.