Od začátku utkání to byli domácí, kteří diktovali tempo hry. Svou převahu korunovali již ve 21. minutě, kdy míč za obranu zpracoval Michal Vyskočil a technickou střelou k levé tyči otevřel skóre utkání – 1:0. Branka hře evidentně prospěla, protože také Jihlava, ve snaze vyrovnat, zabrala a hrál se pohledný fotbal.

Druhý poločas měl podobný scénář. V 60. minutě, po rohu Vajdy, zvýšil Traxl – 2:0. Jihlavě se podařilo utkání zdramatizovat, když v 64. minutě z přímého volného kopu snížil Dupal, který se trefil po sedmi minutách svého působení na hřišti – 2:1. Přes šance na obou stranách se skóre již ale nezměnilo.

Václav Daněk (Fulnek)

Jsem moc rád za tři body, protože jsme si byli vědomi, že přijel velmi těžký soupeř, který se nakonec ukázal být silnější, než jsme předpokládali. Dobře jsme ale kombinovali, rychle dávali míč od nohy, a dostávali se tak do dobrých situací.

Karol Marko (Jihlava)

Myslím si, že i díky našemu přičinění se hrál pěkný fotbal a divákům se hra musela líbit. Nebyla to žádná nakopávaná, ale byly to převážně pohledné akce. Bylo vidět, že domácí mají větší fotbalovou kvalitu.

Fotbal Fulnek – FC Vysočina Jihlava 2:1 (1:0)

Branky: 21. Michal Vyskočil, 60. Traxl – 64. Dupal

ŽK: Vajda – Kadlec, Vepřek, Dupal

Rozhodčí: Kocián – Drastík, Peřina,

Diváků: 610.

Fulnek: J. Pospěch – Kaprálik, R. Krása, Staš – Michal Vyskočil, Pavlík, M. Kovář, Slončík (69. Sedlák), Vajda – Traxl (70. Malohlava), Smutný (90. Koštuřík). Trenér Václav Daněk

Jihlava: Šimon – Sláma, Tlustý (27. Veselý), Kadlec, Vepřek – Gabriel (57. Dupal), Gába, Hušbauer (68. Böhm), Schneider, Cihlář – Faldyna. Trenér Karol Marko