Přestože úvod utkání patřil domácím, jako první se radovali hosté. Ve 14. minutě si na roh Hozdy naběhl Kulvajt a rozesmutnil domácí publikum – 0:1.

Po přestávce se hosté soustředili na ubránění nepatrného náskoku. V 62. minutě vrátil domácí do hry Koštuřík, když z blízka využil přihrávku Janoviaka – 1:1. definitivní podobu výsledku a dokonalý obrat předvedl Janoviak, když v 81. minutě proměnil hlavičkou roh Vajdy – 2:1.

„Jsem moc rád, že jsme toto utkání dokázali otočit. Podali jsme výkon, kterého pokud se budeme držet, tak jsme schopní hrát s kýmkoliv,“ prozradil fulnecký trenér ¨Václav Daněk a uzavřel: „Dukla prochází reorganizací a tým se stabilizuje. Má ve svém středu kvalitní a zkušené hráče, takže i z tohoto důvodu je vítězství velmi potěšující.“

Fotbal Fulnek – FK Dukla Praha 2:1 (0:1)

Branky: 62. Koštuřík, 81. Janoviak – 14. Kulvajt, ŽK: Vajda, M. Kovář, Sedlák – Hozda, Vorel, Svoboda, rozhodčí: Hrubeš – Teuber, Štěrba, diváci: 573.

Fulnek: Pospěch – Jindrišek, Švec, Kovář, Sedlák – Huvar (25. Schulmeister (90. 1. Krása), Pavlík, Lukaštík, Vajda – Koštuřík (89. Vrťo), Janoviak. Trenér Václav Daněk

Dukla: Svoboda – Palša, Novotný, Vorel, Hozda – Malý (84. Balát), Hubka, Gedeon, Svatonský – Zelenka (70. Mikula), Kulvajt (81. Hanus). Trenér: Günter Bittengel