Naposledy Fulnek předvedl další sebevědomý výkon a na domácím hřišti porazil Bystřici 5:2. S trochou nadsázky bylo hotovo už po sedmnácti minutách, kdy vedli domácí už 4:0.

Od jedenácté minuty se v rozmezí šesti minut prosadili Lukáš Stratil, Pavel Zagol a Ďurica a vlastní gól si vstřelil hostující Teofil. „Podařilo se nám vstřelit rychlé góly po pěkných akcích. Neříkám, že bylo hotovo, ale když to bylo rychle 4:0, tak už jsme si věřili,“ povídal po utkání trenér Fulneku Kovář.

Snížení Bystřice na 1:4 ještě v prvním poločase nemohlo Fulnek rozhodit. „Nervózní jsme nebyli, přitakal Kovář. „Bylo to možná menším polevením v koncentraci, i když jsme se snažili hrát pořád stejně.“ Bystřice dokázala ještě jednou snížit, ale nakonec stejně prohrála o tři góly 2:5.

FULNEK – BYSTŘICE 5:2 (4:1)

Branky: 11. L. Stratil, 12. Marek vlastní, 15. P. Zagol, 17. Ďurica, 63. Krezelok vlastní – 27. Noga, 48. Liberda. Rozhodčí: Šafrán – Šabacký, Schneider. ŽK: nikdo – Martinčík. Diváci: 237.

Fulnek: Rozsypal – Špitalík, Seidler, M. Zagol, J. Stratil – P. Zagol (74. Plný), Rybařík (65. Vašina), Černín. L. Stratil – Ďurica (79. Šebesta), Maléř (71. Mráz). Trenér: Kovář.