Hned v úvodu zahrozil domácí Michal Vyskočil, jeho střela šla mimo, stejně jako hned v zápětí pokus hostujícího Filipského. Pak přišly chvíle Koštuříka. Jeho první pokus, z 10. minuty, ještě gólman Bolek zlikvidoval. V 16. minutě zatáhl míč středem hřiště Lukaštík, přihrál na nabíhajícího Koštuříka, který přehodil padajícího gólmana – 1:0. Než se hosté vzpamatovali, přišel další úder. Ve 23. minutě vypálil tvrdě Lukaštík, hostující gólman míč neudržel a důrazný Koštuřík potrestal jeho zaváhání – 2:0. Po pěti minutách snížil technickou střelou přes obránce, přesně k tyči, Perůtka – 2:1. Srovnat se Slovácku podařilo ve 41. minutě, kdy Chmelíček zatáhl míč do šestnáctky, před padajícím Pospěchem poslal míč na volného Filipského, který trefil prázdnou bránu – 2:2.

Po přestávce se hrálo hlavně mezi oběmi šestnáckami, otěže zápasu ale začali přebírat hosté, pro které by případný bod byl málo. To se ale opět nelíbilo Koštuříkovi, který v 76. minutě rozhodl, že se Fulnečtí s domácím publikem rozloučí vítězstvím – 3:2.

Václav Daněk (Fulnek)

Mám radost z více věcí. Zaprvé fakt, že jsme udrželi celosezónní domácí neporazitelnost, což má jistě svou váhu. Za druhé tři branky Dalibora, protože naši útočníci byli poslední dobou pod těžkou palbou za to, že nehrají to, co mají. Rozloučení s domácím publikem se nám povedlo na výbornou.

Jiří Dekař (Slovácko)

Každý napadá trenéra, proč neudělal to a to, ale že by hráči změnili svůj přístup, to nikoho nenapadne. O postup by se mělo určitě hrát trochu jinak. Chybí mi větší zapálení hlavně u zkušených hráčů. Tým který chce postoupit do ligy, musí předvést trochu něco jiného. Přesně to nám dnes chybělo a v tomto nás domácí předčili.

Fotbal Fulnek – 1. FC Slovácko 3:2 (2:2)

Branky: 16., 23. a 76. Koštuřík – 28. Perůtka, 41. Filipský, ŽK: Vajda – Matůš, rozhodčí: Hájek – Čecháček, Santarius, diváci: 1121.
Fulnek: Pospěch – Staš (57. Smutný), Kaprálik, Král, Sedlák – Michal Vyskočil, Lukaštík, Slončík (90. 2. Bill), Vajda – Koštuřík, Malohlava (85. Halaška). Trenér Václav Daněk
Slovácko: Bolek – Němčický, Šimáček, Ineman, Lysoněk – Gonda, Perůtka, Stýskala (78. Šultes), Filipský – Chmelíček (69. Činčala), M. Kerbr (54. Matůš). Trenér Jiří Dekař