Fulnek porazil Mutěnice a zvýšil náskok na deset bodů

FULNEK - Blesková branka Radima Krásy a dvě přesné zásahy Koštuříka rozhodly o vítězství vedoucího Fotbal Fulneku v magnetu 22. kola Moravskoslezské fotbalové ligy nad do té doby druhým celkem soutěže, FK Mutěnice.

29.4.2007

Fulnečtí fotbalisté (v oranžovém) porazili doma druhé Mutěnice a zvýšili tak náskok v čele Moravskoslezské fotbalové ligy.Foto: DENÍK/Pavel Karban

Fotbal Fulnek – FK Mutěnice 3:1 (2:0)

Ještě se ani všichni diváci nestačili usadit a lídr soutěže vedl dobře zahraném rohovém kopu Petra Dittricha a přesné hlavičce Krásy. Za čtyři minuty se řítil na brankáře Radka z poloviny hřiště zcela osamocený Malohlava, gólman hostů ale domácího forvarda vytlačil tak, že nestačil ani vystřelit. Za deset minut se radovali hosté, jenže zbytečně, neboť Bubenko stál v době přihrávky v ofsajdu. Dvacet minut po první brance uvolnil Malohlava zády k soupeřově brance Koštuříka, a ten se ranou po zemi nemýlil – 2:0. Za hosty se tvrdou ranou prezentoval po chvíli agilní Bubenko, jenže na brankáře Blahu nevyzrál. Ve 36. minutě upřeli rozhodčí hostům první branku, když nadvakrát střílejícímu Škripcovi ukázali chybně ofsajd. Poločas uzavřela nepřesná hlava mutěnického Zapletala.

Druhá půle začala velkou šancí Fulneku. Koštuřík si naběhl na zadní tyč, a doklepával míč do sítě. Když už měl ruce nad hlavou, Radek vyboxoval balon přímo z brankové čáry zpět do hřiště. Po více jak hodině hry se po straně dostal do pokutového území domácích exligista Obal, ale na jeho střílenou přihrávku napříč malým vápnem nikdo ze spoluhráčů nezareagoval. Mutěnice se pořád snažili o snížení, a fotbalový Bůh je vyslyšel osm minut před koncem. To Zapletal využil svého výskoku a hlavou překonal Blahu. Po třech minutách ale uklidnil nejen spoluhráče opět Koštuřík a svého bývalého „chlebodárce“ připravil o možnost závěrečného náporu.

Góly: 3. R. Krása, 23. a 85. Koštuřík – 82. Zapletal, ŽK: Slončík, M. Sokol – M. Molnár, Obal, rozhodčí: Kondler – Dorušák, Jahoda, diváci: 612.
Fulnek: Blaha – Michal Vyskočil (82. Fiala), R. Krása, Kovář, Vajda – M. Sokol, P. Dittrich, Slončík, T. Gašparík (74. Sedlák) – Koštuřík, Malohlava (59. Traxl). Trenér Miroslav Kouřil
Mutěnice: Radek – Štěpanovský, Jašíček, Zemánek, Zapletal – Obal (66. Pochyly), Bílek, Bubenko, Malušek – M. Molnár, Škripec (74. Bábiček). Trenér Igor Matušek

29.4.2007 VSTUP DO DISKUSE
Hokejisté HC Tatry Kopřivnice darovali krev v krevním centru v Ostravě-Porubě.
18

PATRIK FULNEK přispěl k výhře nad pražskou Duklou, ve které působil jednu sezonu, sedmi góly.

Ďáblové nenechali rozjet Tatru a ovládli i druhé derby

Druhé derby v sezoně mezi druholigovými hokejisty Kopřivnice a Nového Jičína, které shlédlo devět stovek diváků, nabídlo drama až do závěrečné sirény, tři větší tresty, ale na konci pak znovu novojičínskou radost. Hostující Ďáblové totiž stopli Tatru i podruhé v sezoně a díky pátému vítězství v řadě si drží výtečné 3. místo.