Jihlavská rezerva přijela do Fulneku s několika fotbalisty prvního týmu, ovšem nebylo jí to nic platné. Fulnečtí si přáli rychlý gól, který přišel ve 12. minutě. Po Malohlavově přihrávce doklepával Koštuřík. Fulnečtí pokračovali v nátlakové hře a gólman Jihlavy Neuman musel zasahovat mnohem častěji, než jeho protějšek Blaha, který Fulnek dvakrát podržel, především v úvodu zápasu. „Podržel nás Martin Blaha. Mohli jsme prohrávat nula jedna a bylo by to hodně těžké. Naštěstí jsme dali první gól my, a tím se chytli,“ řekl kouč Fulneku Miroslav Kouřil. Fulnečtí si sice v průběhu první půle dokázali vytvořit několik velmi dobrých šancí, ale Neuman vyškrábl střelu Marka Sokola i hlavičku Kováře. Až parádní rána záložníka Sedláka ve 41. minutě, která se od horní tyče odrazila těsně za brankovou čáru, změnila chudé vedení. Ač do přestávky v tu chvíli scházely jen čtyři minuty, dokázali domácí své vedení ještě navýšit, když průniku a následné přihrávky Slončíka využil, podruhé v zápase, Koštuřík. „Do čeho jsem kopl, to mi tam dneska padlo,“ radoval se skromně fulnecký útočník Dalibor Koštuřík. Druhý poločas načal dalekonosnou ránou hostující Bartoš a Blaha měl co dělat, aby balon vytlačil na rohový kop. A byli to opět domácí, kdo se dokázal prosadit gólově. Na dlouhý centr z vlastní poloviny si naběhl střelec zápasu Koštuřík a ač se k zakončení nedostal, dokázal postrčit míč na nabíhajícího Malohlavu. Ten se dostal do nevýhodné pozice, přesto milimetrovým lobem přehodil obránce i brankáře. Balon zamířil do horní tyče, a podobně jako při druhém gólu, spadl těsně za brankovou čáru. V závěru se výstavní ranou blýskl jihlavský obránce s etiopskými kořeny, Theodor Gebreselassie, ale Blaha byl i tentokrát připraven a robinzonádou odvrátil na rohový kop. „Nebylo to vůbec jednoduché utkání. Jihlava hrála skvěle a vysoká porážka je pro ni velmi krutá. Hráli jsme účelný fotbal a proměňovali připravené šance,“ uzavřel Kouřil.

Góly: 12. a 44. Koštuřík, 41. Sedlák, 54. Malohlava, ŽK: Gorol (Jihlava), rozhodčí: Býma – Mar. Straka, Kubíček, diváci: 601 Fulnek: Blaha – Fiala, R. Krása, Kovář, Vajda (64. Vyskočil) – M. Sokol, Dittrich, Slončík (58. Rozsypal), Sedlák – Malohlava (74. Traxl), Koštuřík. Trenér Miroslav Kouřil Jihlava B: Neuman – Gebreselassie, Ditrich, Havránek (63. J. Kovařík), Naniaš – Bartoš, Wasserbauer, Gorol, Pacholík – Peteřík (46. Chlup), Vácha (74. Fišer). Trenér Tomáš Jansa

Sobotní výsledky 20. kola MSFL: Břeclav - Slovácko B 3:1 (0:1), Dolní Benešov - Uničov 1:1 (1:0), Frýdek-Místek - Lipová 0:0, Fulnek - Jihlava B 4:0 (3:0), Hranice - Mutěnice 0:2 (0:1)