Slávu „okořenil“ spolumajitel klubu Fotbal Fulnek Roman Mroček s kapitánem týmu Tomášem Vajdou. Uzavřeli spolu netradiční sázku, ve které jde o to, zda dá Mroček v končící sezoně gól. „Vsadil jsem se s Tomášem, že když dám gól, tak on bude spát týden ve Fulneku na náměstí. Když ho nedám, musím mu půjčit nějaké auto ze své stáje,“ prozradil Mroček. Podle něj si Vajda „brousí“ zuby na Mercedes SL. „Věřím ale tomu, že bude spát na náměstí,“ dodal mecenáš fulnecké kopané.

Mroček tradičně na závěr sezony, která je korunována úspěchem v podobě postupu do vyšší soutěže, nastupuje v domácích utkáních na poslední minuty. Před rokem hrál v divizi proti Dětmarovicím a podařilo se mu vstřelit branku. Letos si Fulnek zajistil postup už čtyři kola před koncem, a tak Mroček v sobotu proti Uničovu nastoupil na posledních devět minut.

Neprosadil se a Vajda věří, že jeho nadřízený nebude úspěšný ani v závěrečném domácím střetnutí proti B–týmu Slovácka za dva týdny.

„Nevěřím tomu, a proto jsem se sázel,“ řekl kapitán Fulneku. Prohry by se prý ale nebál. „Pan Mroček by mi tam zajistil nějakou ochranku i přes noc, aby mě tam nikdo nepřepadl, takže v pohodě.“ Vajda je ale přesvědčen, že vyhraje, a tak už přemýšlí, jaké auto si na týden od šéfa klubu vybere. „Asi sporťáka, mercedes kabrio,“ přiznal Vajda.