VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Futsal

Novojičínsko - Výsledky okresního přeboru, druhé a třetí třídy.

4.3.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Rubal

OKRESNÍ PŘEBOR

Do krajského přeboru postupuje Kuna Team Frýdek-Místek, naopak do 1. třídy sestupuje Delta Frýdlant nad Ostravicí.

Nejlepší hráč soutěže: 1. Roman Jahoda (New Jersey Nový Jičín), 2. Lubomír Němec (Delta Frýdlant nad Ostravicí), 3. - 4. Lukáš Polonyi (Tornádo Nový Jičín), Josef Holub (Twins 94 Nový Jičín), 5. - 6. Jakub Cidlík, Tomáš Vochta (Kuna Team Frýdek-Místek), 7. - 8. Michal Mička a Jiří Beneš (Lokomotiva Gangsters Kopřivnice)

Nejlepší brankář soutěže: 1. Radek Antošík (Kuna Team Frýdek-Místek), 2. Petr Kouřil (Dreadlock Nový Jičín), 3. Jaroslav Raždík (Twins 94 Nový Jičín)

Nejlepší střelec soutěže: 1. Lubomír Němec (Delta Frýdlant nad Ostravicí) - 22 branek, 2. Jahoda Roman (New Jersey Nový Jičín) - 17 branek, 3. Holub Josef (Twins 94 Nový Jičín) - 15 branek, 4. Jiří Hanzelka (Tornádo Nový Jičín) - 13 branek, 5. Blahuš Radovan (New Jersey Nový Jičín) - 11 branek

konečná tabulka

skupina o postup

1. Kuna Team Frýdek-Místek 17 12 0 5 60:40 36
2. 1. FC Tornádo Nový Jičín 17 10 2 5 66:45 32
3. Twins 94 Nový Jičín 17 8 4 5 47:40 28
4. Dreadlock Nový Jičín 17 8 3 6 44:48 27

skupina o udržení

1. New Jersey Nový Jičín 17 7 0 10 58:62 21
2. Lavina Kopřivnice 17 6 3 8 49:46 21
3. L. Gangsters Kopřivnice 17 5 2 10 44:73 17
4. Delta Frýdlant n. O. 17 4 2 11 58:72 14

1. TŘÍDA

Do okresního přeboru postupují družstva SKP Frýdek-Místek a Orel Štramberk, naopak do 2. třídy sestupují týmy Chyba Team Libhošť a Beach Boys Odry B.

Nejlepší hráč soutěže: 1. Marcel Dužík (SKP Frýdek-Místek), 2. Roman Vaverka (V. Ú. K. Chaos Kopřivnice), 3. Filip Čevela (Mniší), 4. Daniel Mrkvica (FT NC Line Suchdol nad Odrou), 5. Jan Štika (PSV Frenštát pod Radhoštěm), 6. Tomáš Martinovský (Orel Štramberk), 7. Radim Galia (TJ Vanabi Kopřivnice)

Nejlepší brankář soutěže: 1. Roman Číp (Orel Štramberk), 2. Jakub Plachký (PSV Frenštát pod Radhoštěm), 3. Marián Mikel (Jokerit Kopřivnice), 4. Daniel Šťastný (FT NC Line Suchdol nad Odrou), 5. Roman Čagala (SKP Frýdek-Místek)

Nejlepší střelec soutěže: 1. Vaverka Roman (V. Ú. K. Chaos Kopřivnice) - 27 branek, 2. Dužík Marcel (SKP Frýdek-Místek) - 26 branek, 3. Čapka Pavel (Chyba Team Libhošť) - 15 branek, 4. - 6. Klos Robin (Mniší), Martinovský Tomáš (Orel Štramberk), a Mrkvica Daniel (FT NC Line Suchdol n. O.) – všichni 12 branek

konečná tabulka

skupina o postup

1. SKP Frýdek-Místek 16 11 1 4 66:46 34
2. Orel Štramberk 16 8 4 4 47:36 28
3. PSV Frenštát p. R. 16 7 6 3 43:39 27
4. Mniší 16 8 3 5 54:43 27
5. FC Jokerit Kopřivnice 16 7 2 7 50:45 23
6. SVP-Tsunami Příbor B 16 5 5 6 48:47 20

skupina o udržení

1. FSC Komax Kunčice p. O. B 16 8 2 6 51:48 26
2. V. Ú. K. Chaos Kopřivnice 16 7 1 8 62:56 22
3. FT NC Line Suchdol n. O. 16 5 5 6 52:62 20
4. TJ Vanabi Kopřivnice 16 5 4 7 50:65 19
5. Beach Boys Odry B 16 5 4 7 46:50 19
6. Chyba Team Libhošť 16 1 1 14 37:69 4

2. TŘÍDA

Los 7. turnaje (SOU Kopřivnice), neděle 6. března, 8.00 FU Kopřivnice - AS Bizon Studénka, 8.45 M. K. Olešná Frýdek-Místek - Delta Frýdlant n. O. B, 9.30 Delta Frýdlant n. O. B - FU Kopřivnice, 10.15 M. K. Olešná Frýdek-Místek - AS Bizon Studénka, 11.00 FC Vratimov - Ozon Kunín, 11.45 Bidolido Team Nový Jičín - El Pržno, 12.30 Bidolido Team Nový Jičín - FC Vratimov, 13.15 El Pržno - Ozon Kunín

3. TŘÍDA

Skupina Nový Jičín

Los 8. turnaje (SOU Kopřivnice), sobota 5. března, 8.00 Růžové Tlapičky Hukvaldy B - RIFC Drivers Nový Jičín, 8.45 RIFC Drivers Nový Jičín - Javor Bordovice, 9.30 Javor Bordovice - Růžové Tlapičky Hukvaldy B, 10.15 Kuna Team Frýdek-Místek B - Top Dogs Bonver Nový Jičín B, 11.00 Bazal Team Vražné - Kuna Team Frýdek-Místek B, 11.45 Top Dogs Bonver Nový Jičín B - Bazal Team Vražné, 12.30 Kamarádský Kyblík Kopřivnice - Chupaderos Štramberk, 13.15 Chupaderos Štramberk - Bílí Andělé Vlčovice, 14.00 Bílí Andělé Vlčovice - Kamarádský Kyblík Kopřivnice.

4.3.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení