„Pro diváky to byl dobrý zápas. Celkově nás určitě potěšil,“ usmíval se po velmi povedeném utkání Petr Šturma. Ten spolu se spoluhráči dokonale zastoupil zraněné opory Nekardu a Zdeňka Šturmu. Oslabení Buldoci do utkání nevstoupili opět dobře. Již ve 2. minutě překonal domácího brankáře Myšáka Faldýn. Hodonín však ještě v průběhu prvního poločasu dokázal vývoj zápasu otočit ve svůj prospěch. Vyrovnání zařídil tvrdou střelou pod břevno Vaculík, do vedení poslal Hodonín Petr Šturma a na rozdíl dvou branek zvyšoval Zábranský.

„Chleba se lámal v úvodu druhého poločasu. My jsme tam využili dvě šance a vedli jsme o tři góly. Pak už jsme měli hru pod kontrolou,“ uvedl hodonínský trenér Robert Kolínek. Buldokům se vstup do druhého poločasu povedl náramně. Krátce po změně stran dokonal svůj hattrick Petr Šturma, následně zahájil svůj střelecký koncert Michal Jílek. Ten v závěru, který připomínal spíše exhibici, neudržel nervy na uzdě a byl za kritiku rozhodčího vyloučen.

„S poločasovým výsledkem jsme spokojeni, druhý nám, bohužel, moc nevyšel,“ prozradil jukubčovický trenér Josef Molnár.
Podle jeho slov není rozhodující hlídat střelce týmů. Je to taky i o herním štěstí. Můžete se zaměřit na nejlepšího střelce a branky začne dávat někdo jiný. V Hodoníně jsme jako tým zklamali všichni,“ dodal Molnár.

V sobotu hostí Baracuda ve sportovní hale v Odrách Havlíčkův Brod. „U nás je trochu jiná situace. Naše hala má o něco menší rozměry než běžné haly, parametry jsou, jak se říká „na hraně“. V Hodoníně mají například sportovní halu s takovými rozměry, že mohou pořádat i mezinárodní turnaje, což by u nás nehrozilo. V tomto vidím taky náš zásadní problém,“ prozradil trenér Baracudy a uzavřel: „Každý soupeř, který hraje u nás, se hodně trápí, ale když my vyjedeme ven, tak nejsme ani poloviční oproti domácím zápasům, ale spíš třetinoví.“

Bulldogs Hodonín - Tatran Baracuda Jakubčovice 11:3 (4:2)

Branky a nahrávky: 5. Vaculík Josef (Matuška Josef), 7. Šturma Petr (Jílek Michal), 10. Zábranský Petr (Vaculík Josef), 17. Šturma Petr (Jílek Michal), 22. Šturma Petr (Jílek Michal), 23. Jílek Michal (Šturma Petr), 30. Jílek Michal (Šturma Petr), 31. Jílek Michal (Matuška Josef), 33. Linhart Viktor (Zábranský Petr), 34. Jílek Michal (Šturma Petr), 36. Jílek Michal (Matuška Josef) - 2. Faldýn Milan, 10. Molnár David (Faldýn Milan), 28. Molnár David (Molnár Kamil), ŽK: Jílek Michal - Pavelka Aleš, ČK: Jílek Michal (Hodonín), rozhodčí: Skřítecký – Gasnárek, diváci: 180.
Hodonín: Myšák Stanislav, Šturma Petr, Janulík Tomáš, Pochylý Tomáš, Jílek Michal, Jakubíček Michal, Vašíček Aleš, Vaculík Josef, Linhart Viktor, Matuška Josef, Zábranský Petr, Žigo Michal. Trenér Robert Kolínek
Jakubčovice: Pavelka Aleš, Molnár David, Kocmich Tomáš, Škopek Libor, Molnár Kamil, Faldýn Milan, Chudík Michal, Špok Karel, Šesták Jaroslav, Anděl Michal. Trenér Josef Molnár

Ostatní výsledky II. ligy futsalu, skupiny Východ – 12. kolo: Slavie Havířov - Agromeli Brno 5:3 (3:2), Gillotina Choceň - Nasan Okruh Brno 6:2 (2:1), Havlíčkův Brod - UFA Hradec Králové 6:2 (3:0), Tango Brno - Likop Třinec a Mikeska Ostrava - Tomson Brno odloženo