V 77. minutě sice Štěpánkovice snížili, ale vyrovnat už nestačily.

Ve skupině B I.A třídy válčí z novojičínských týmů Jistebník a Libhošť. Jistebník ve čtvrtém kole své utkání nedohrál, jelikož bylo za stavu 0:0 přerušeno z důvodu nepřízně počasí,

Libhošti se začátek sezony nepovedl a stále čeká na první bodový zápis do tabulky. Ve čtvrtém kole k němu měla dosti daleko, na půdě Lučiny prohrála vysoko 1:6.

Téměř rozhodnuto bylo už po poločase, kdy domácí vedli 3:0. Nástup do druhé půle se pak Libhošti povedl, když snižoval na 1:3 Daniel Šimíček. Ale poté hosté ještě třikrát inkasovali.

JAKUBČOVICE – ŠTĚPÁNKOVICE 2:1 (2:0)

Branky: 16. a 34. Schreier – 77. Smažík. ŽK: 0 – Tomíček, Smažík, Mosler, Samson, Kožušník. ČK: Kožušník (po utkání). Diváci: 70.

LUČINA – LIBHOŠŤ 6:1 (3:0)

Branky: 17., 44. a 53. Myšinský, 32. a 81. Tomíček, 71. Bubík – 47. D. Šimíček. ŽK: 0 – Hanzelka, Pojezdala. Diváci: 220.

JISTEBNÍK – SMILOVICE – nedohráno za stavu 0:0