První tři utkání se odehrála už v sobotu. Skotnice přivítala na svém hřišti lídra tabulky Kopřivnici a dokázala zvítězit 1:0 brankou Vališe ze 40. minuty.

V souboji Vlčovic s Tichou padlo hned pět branek, z toho tři vstřelili hosté a získali první tři body v sezoně.

Stejným výsledkem dopadl také souboj Ostravice – Fryčovice, i zde vyhráli hosté 3:2. Fryčovice jsou tak jedním ze dvou týmů, které jsou i po třech zápasech bez ztráty kytičky.

Tím druhým jsou Veřovice, které si v neděli přivezly cenné tři body z hřiště jednoho z favoritů soutěže Starého Jičína po vítězství 4:2. Veřovice měly skvělý vstup do zápasu, už po deseti minutách vedly po dvou brankách Hanka 2:0.

Domácí relativně brzy vyrovnali brankami Zmatka a Bartoně, ale v poslední minutě prvního poločasu vrátil Veřovicím vedení Černoch. Pojistku pak v 54. minutě přidal Satek.

Ve zbylých utkáních Tísek vyhrál nad Lískovcem 6:3, a Kozlovice porazily Spálov 3:1. Utkání Mořkova s Jeseníkem má termín až 4. září.