Jakubčovice po deseti kolech inkasovaly

Jakubčovice - Neskutečných 990 minut držel gólman divizního týmu Hájek a synové Jakubčovice David Hampel čisté konto. Míč musel lovit až v 11. kole, proti Šumperku, ke vší smůle dokonce až v nadstaveném čase.

13.10.2009

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Hájek a synové Jakubčovice - FK SAN-JV Šumperk 1:1 (0:0)

Utkání druhého se třetím slibovalo zajímavou podívanou. Nehledě na to, že pověst jakubčovické obrany budí respekt i za hranicemi divizní soutěže. Přes všechny předpoklady viděli diváci dvě branky ve druhém poločasu. Nejprve poslal domácí do vedení v 77. minutě Jahoda, když už to vypadalo na tři body, přišlo v 1. minutě nastavení vyrovnání.

Branky: 77. Jahoda – 90 - 1. Horák, ŽK: Moravčík, Hampel - Křepelka, Skopal, rozhodčí: Anýž – Trávníček, Langhammer

Jakubčovice: Hampel - Anděl (65. Kunc), Jašek, Malina, Molnár D. - Blatný, Šot, Bitta, Moravčík - Schreier (46. Blaževič), Jahoda. Trenér Jan Baránek

Šumperk: Kameník - Reichl, Skopal, Opravil, Novák - Strnad (75. Los), Křepelka, Král, Pobucký, Hruda (51. Knápek), Lošťák (79. Horák). Trenér Otto Jáně

Ostatní výsledky 10. kola: Orlová - Poruba 1:3, Mikulovice - SFC Opava B 3:0, Hranice - Havířov 1:2, Zlín B - Hulín 1:1, Brumov - Val. Meziříčí 5:1, Rýmařov - D. Benešov 4:1, Velké Losiny - Kravaře 5:0.

Vedoucí Studénka v derby přejela mladé Ďábly

Kdo se mu prozatím postavil do cesty, toho nemilosrdně smetl z cesty. Studénecký vagón nadále kráčí novou sezonou krajské ligy bez jediného zaváhání, když naposledy uspěl v derby v Novém Jičíně, kde tamní B tým porazil 7:1.

Chystáte se ve středu ke svému lékaři? Nechoďte, bude zavřeno

Celkem 160 praktických lékařů pro dospělé ordinuje v okrese Ostrava. Pokud se ke svému praktikovi vydáte zítra (ve středu 18. října), budete mít smůlu. Bude mít zavřeno. Praktičtí lékaři totiž budou stávkovat.

Tatra brala s Bobry bod. Teď ji čeká v derby Nový Jičín

Druholigoví hokejisté Kopřivnice padli ve Valašském Meziříčí v prodloužení a už ve středu v 18 hodin hostí rozjetý Nový Jičín.

Obránce kopřivnické Tatry Stříž: Na Švédsko i Francii budu rád vzpomínat

/ROZHOVOR/ Patnáct let. Tak dlouhou část kariéry strávil v zahraničí odchovanec Frýdku-Místku David Stříž, který před sezonou vyztužil defenzivu druholigové Kopřivnice. Zkušený zadák, kterému bude 8. listopadu 36 let, strávil sedm sezon ve druhé švédské lize, což následně trumfl osmiletým angažmá ve francouzském Štrasburku.