V domácím prostředí opět nezaváhal Fulnek B a dařilo se také hráčům Libhoště, kteří si připsali druhé vítězství v sezoně. Starý Jičín naopak zlikvidoval Suchdol nad Odrou na jejich hřišti vysoko 7:1.

SYNOT TIP krajský přebor

FK Bohumín – Hájek a synové Jakubčovice A 1:0 (0:0), branka: Neuwirth, diváci: 350.
Jakubčovice: Twardzik – Malina, Jašek, D. Molnár – Blatný, Strnadel, Bitta (83. Pavelka), B. Škopek, Jahoda – Schreier, Kunc. Trenér Jan Baránek
TJ Nový Jičín A – SK Bohuslavice 3:1 (1:0), branky: 56. a 69. Černoch, 9. Bína - 64. Bunček, ŽK: Černoch - Kretek, diváci: 150.
Nový Jičín: Šrom - Chromečka, Dvořák, Bill, Pavlík - Moravčík, Černoch (90. Bezděk), Bajer, Hanzelka Jakub - Bína (90. Jiří Hanzelka), Dědík (72. Palička). Trenér Alois Holub
Ostatní výsledky 9. kola: L. Petrovice - Krnov 1:0, Háj ve Slezsku - Oldřišov 0:2, Lískovec - Český Těšín 0:1, Vratimov - B. Albrechtice 3:4, Pustá Polom - Frýdlant nad Ostravicí 1:1, S. Bruntál - Petřkovice 1:3 (1:1).

I. A TŘÍDA, SKUPINA A

Fotbal Fulnek B – TJ Baník Radvanice 3:0 (2:0), branky: Traxl 2, Rozsypal.
Ostatní výsledky 8. kola: Hradec n. M. - Mokré Lazce 1:0, Ludgeřovice - Velké Hoštice 2:1, Slavia Opava - Bolatice 3:1, Štěpánkovice - Jakartovice 1:5, Kobeřice - Krásné Pole 2:1, Slavkov - Heřmanice 6:2.

I. A TŘÍDA, SKUPINA B

FC Libhošť – SK Stonava 4:2 (3:2), branky: Fojtík 3, Brož - Franc, Loder.
Libhošť: Sokol – R. Hanzelka, Indrák, Eckelsberger, Symerský - Krumpolc, Fiala, Brož, Kupčák (70. Marák) – L. Burget (80. Gregor), Fojtík (86. Krumpoch). Trenér René Seidler
TJ Pražmo-Raškovice – TJ Tatra Příbor 3:1 (1:1), branky: Dobřický 2, Šebesta - Mičaník.
SK Bystřice nad Olší – NFC Lichnov 1:0 (0:0), branka: Foniok.
Ostatní výsledky 8. kola: Dolní Lutyně - Brušperk 0:1, Stará Bělá - Čeladná 1:1, Staré Město u Frýdku-Místku - Horní Suchá 1:1, Smilovice - Dětmarovice 0:6.

I. B TŘÍDA, SKUPINA B

TJ Klimkovice - TJ Sokol Kozmice 1:1 (1:0), branky: 19. Sedláček - 70. Kašuba.
Klimkovice: Nykš - Knápek, Matzner, Knopp, Schulz (76. Šablatura) - Kursa (88. Šimůnek), Komár, Sedláček (73. Lyčka), Teichmann - Bača, Prašivka. Trenér Jan Bálek
TJ Velká Polom – TJ Sokol Vřesina 3:1 (3:1), branky: Novák 2, J. Štefek - Hruzík.
Ostatní výsledky 8. kola: FC Ostrava-Jih - Píšť 1:1, Hrabová - Darkovice 1:0, Dolní Lhota - Šilheřovice 1:3, Hať - Darkovičky 1:3, Markvartovice - Slovan Ostrava 2:0.

I. B TŘÍDA, SKUPINA D

FC Bílovec – SK Metylovice 1:0 (0:0), branka: 63. Teichman, ŽK: Vyškovský.
Bílovec: Gelnar – Vavrečka, Nový, Teichman, Kuděla – Jankuj, Polák, Jakub Poltier (57. Adamec), Vyškovský – Holaň, Lauda (46. Ježko, 84. Petrik). Trenér Libor Radimec
FK SK Polanka – SK Velké Albrechtice 3:1 (3:0), branky: P. Planka, Baláž, Forman – Jeřábek, TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Sokol Starý Jičín 1:7 (1:3), branky: Jakub Rek - Foberger 2, Glogar, Janovský, Dulák, Pořický, Barvenčík, FC Vlčovice-Mniší – TJ Odry 1:0 (0:0), branka: Rychnovský, TJ Sokol Kateřinice – TJ Sokol Fryčovice 2:0 (2:0), branky: D. Lys, L. Richter, TJ Petřvald na Moravě – TJ Sokol Tichá 2:2 (1:1), branky: Válek, Sczigel - Horák, Petřík.
Zbylý výsledek 8. kola: FC Kozlovice – TJ Janovice 1:1. (pak)