Jakubčovická Baracuda má nováčkovskou sezonu ve 2. lize za sebou. Tým hrajícího trenéra Davida Molnára ji zakončil na 8. příčce se ziskem sedmnácti bodů. První místo vybojoval celek VŠB Ostrava.

V derniéře aktuálního ročníku zajížděla Baracuda na palubovku posledního Havlíčkova Brodu, kde sice brzy vedla 2:0, ale v 11. minutě už prohrávala 3:5. Jakubčovice se poté radovaly z vyrovnání, ale v poslední minutě prvního poločasu šel domácí Pramen do vedení 6:5.

Gólové hody pak pokračovaly i po změně stran, kdy si domácí vybudovali dvoubrankový náskok, ale Petr nejprve snížil a ve 33. minutě už po samostatné akci vyrovnal na 8:8.

Havlíčkův Brod si však vzal poté vedení nazpět a dvěma góly během necelé půlminuty rozhodl o osudu utkání, protože na výhře 10:8 už nic nezměnil ani závěrečný nápor Baracudy.

FC PRAMEN HAVLÍČKŮV BROD – BARACUDA JAKUBČOVICE 10:8 (6:5)

Branky Jakubčovic: Vavroš 3, Petr 2, Šaran, K. Molnár, Michálek.

Jakubčovice: Pavelka – D. Molnár, Petr, Vavroš, K. Molnár, Chovanec, Šaran, Michálek.

Zbylé výsledky 18. kola: VŠB Ostrava – Zlín 5:3, Uherské Hradiště – Hodonín 7:4, Baník Ostrava – Atr.-Hombres Brno 3:3, Vyškov – Žab.Vlci Brno 4:2.