AFC Medvědi Malé Hoštice - Tatran Baracuda Jakubčovice 6:8 (3:5)

Úvod zápasu patřil jednoznačně hostům. Ti na svého soupeře z Malých Hoštic vletěli a nedovolili mu téměř nic. Po zásluze se tak Baracuda ujala vedení. Medvědi ale nesložili zbraně a ve 3. minutě otočili nepříznivě se vyvíjející skóre utkání dvěma přesnými zásahy 2:1. Jenže poté zařadili hostující futsalisté vyšší rychlostní stupeň, důsledkem čehož brzy srovnali. To jim však nestačilo a dalšími brankami v rychlém časovém sledu si vyprodukovali tříbrankový náskok, který stihli Medvědi ještě do konce poločasu zmírnit 3:5.

Ve druhém poločase to byla znovu Baracuda, která se ozvala jako první, a po rychlé kombinaci na malohoštické polovině se mohl Ballok ohlédnout bezmocně za svá záda pošesté. Domácí nedlouho poté snížili, a když kontaktní branku na 5:6 vstřelil Staníček, vypadalo to ještě v Malých Hošticích na velké drama. Jenže Medvědi nedokázali využít své příležitosti, což hosté potrestali dalšími dvěma góly. Na konci druhé poloviny tak skóre na 6:8 alespoň kosmeticky upravili domácí.

Ostatní výsledky 12. kola: KPE Oskarol Ostrava SK Krmelín 3:8 (3:3), SK Ferram Opava Eximpo Náklo 6:8 (3:2), FC Parlament Ostrava CC Jistebník 4:3 (2:2)

Los 13. kola, pátek 20. ledna, 18.00 SK Krmelín Tatran Baracuda Jakubčovice, 20.00 AFC Medvědi Malé Hoštice SK Ferram Opava, neděle 22. ledna, 20.00 FC Parlament Ostrava KPE Oskarol Ostrava. (šim, cas)