OKRESNÍ PŘEBOR

(FC Kopřivnice, TJ Mořkov, TJ Sokol Kunín, TJ Sokol Trojanovice I, TJ Kotouč Štramberk, SK Velké Albrechtice, TJ Příbor, TJ Niva Hladké Životice, TJ Sokol Skotnice, TJ Sokol Sedlnice, TJ Sokol Zbyslavice, TJ Jistebník nad Odrou, TJ Sokol Spálov, TJ Sokol Bordovice)

1. kolo

Neděle 3.dubna, 10.15 Kunín – Štramberk, 15.30 Jistebník nad Odrou – Mořkov

16. kolo

Sobota 9. dubna, 15.30 Příbor - Hladké Životice, Kopřivnice - Trojanovice I, Štramberk - Velké Albrechtice, Bordovice – Spálov, neděle 10. dubna, 15.30 Sedlnice - Jistebník nad Odrou, Mořkov – Kunín, Zbyslavice - Skotnice

17. kolo

Sobota 16. dubna, 16.00 Bordovice – Příbor, Velké Albrechtice – Zbyslavice, Skotnice – Mořkov, Trojanovice I – Sedlnice, neděle 17. dubna, 10.15 Kunín - Kopřivnice (hřiště Suchdol nad Odrou), 16.00 Spálov – Štramberk, Jistebník nad Odrou - Hladké Životice

18. kolo

Sobota 23. dubna, 16.00 Příbor - Jistebník nad Odrou, Kopřivnice – Skotnice, Štramberk – Bordovice, neděle 24. dubna, 16.00 Hladké Životice - Trojanovice I, Sedlnice – Kunín, Mořkov - Velké Albrechtice, Zbyslavice - Spálov

19. kolo

Sobota 30. dubna, 16.30 Štramberk – Příbor, Bordovice – Zbyslavice, Velké Albrechtice – Kopřivnice, Skotnice – Sedlnice, Trojanovice I - Jistebník nad Odrou, neděle 1. dubna, 10.15 Kunín - Hladké Životice (hřiště Suchdol nad Odrou), 16.30 Spálov - Mořkov

20. kolo

Sobota 7. května, 16.30 Příbor - Trojanovice I, Kopřivnice – Spálov, neděle 8. května, 16.30 Jistebník nad Odrou – Kunín, Hladké Životice – Skotnice, Sedlnice - Velké Albrechtice, Mořkov – Bordovice, Zbyslavice – Štramberk

21. kolo

Sobota 14. května, 16.30 Štramberk – Mořkov, Bordovice – Kopřivnice, Velké Albrechtice - Hladké Životice, Skotnice - Jistebník n. O., neděle 15. května, 10.15 Kunín - Trojanovice I (hřiště Suchdol nad Odrou), 16.30 Zbyslavice – Příbor, Spálov - Sedlnice

22. kolo

Sobota 21. května, 17.00 Příbor – Kunín, Trojanovice I – Skotnice, Kopřivnice – Štramberk, neděle 22. května, 17.00 Jistebník nad Odrou - Velké Albrechtice, Hladké Životice – Spálov, Sedlnice – Bordovice, Mořkov - Zbyslavice

23. kolo

Sobota 28. května, 17.00 Štramberk – Sedlnice, Bordovice - Hladké Životice, Velké Albrechtice - Trojanovice I, Skotnice – Kunín, neděle 29. května, 17.00 Mořkov – Příbor, Zbyslavice – Kopřivnice, Spálov - Jistebník nad Odrou

24. kolo

Sobota 4. června, 17.00 Příbor – Skotnice, Trojanovice I – Spálov, Kopřivnice – Mořkov, neděle 5. června, 10.15 Kunín - Velké Albrechtice (hřiště Suchdol nad Odrou), 17.00 Jistebník nad Odrou – Bordovice, Hladké Životice – Štramberk, Sedlnice - Zbyslavice

25. kolo

Sobota 11. června, 17.00 Kopřivnice – Příbor, Štramberk - Jistebník nad Odrou, Bordovice - Trojanovice I, Velké Albrechtice – Skotnice, neděle 12. června, 17.00 Mořkov – Sedlnice, Zbyslavice - Hladké Životice, Spálov - Kunín

26. kolo

Sobota 18. června, 17.00 Příbor - Velké Albrechtice, Skotnice – Spálov, Trojanovice I – Štramberk, neděle 19. června, 10.15 Kunín - Bordovice (hřiště Suchdol nad Odrou), 17.00 Jistebník nad Odrou – Zbyslavice, Hladké Životice – Mořkov, Sedlnice – Kopřivnice

III. TŘÍDA

(Slavia Stachovice, FK Prosperita Bartošovice, TJ Sokol Rybí, SK Nová Horka, FK Pustějov A, TJ Petřvald na Moravě B, TJ Sokol Vražné, Družstevník Bravinné, TJ Trojanovice-Bystré, TJ Sokol Žilina, FK Tísek, TJ Sokol Kujavy)

14. kolo

Sobota 2. dubna, 15.30 Vražné – Rybí

15. kolo

Sobota 2. dubna, 15.30 Trojanovice-Bystré - Bravinné

16. kolo

Sobota 9. dubna, 15.30 Trojanovice-Bystré – Vražné, Petřvald na Moravě B - Nová Horka, Pustějov A – Stachovice, neděle 10. dubna, 10.15 Žilina – Prosperita Bartošovice, 15.30 Tísek – Rybí, Bravinné - Kujavy

17. kolo

Sobota 16. dubna, 16.00 Stachovice - Petřvald na Moravě B, Nová Horka – Bravinné, Trojanovice-Bystré – Žilina, neděle 17. dubna, 16.00 Kujavy – Vražné, Tísek - Bartošovice

18. kolo

Sobota 23. dubna, 16.00 Trojanovice-Bystré – Tísek, Vražné - Nová Horka, Petřvald na Moravě B - Pustějov A, neděle 24. dubna, 10.15 Žilina – Kujavy, 16.00 Bravinné - Stachovice

19. kolo

Sobota 30. dubna, 16.30 Pustějov A – Bravinné, Stachovice – Vražné, Nová Horka – Žilina, neděle 1. května, 16.30 Kujavy – Tísek, Bartošovice - Rybí

20. kolo

Sobota 7. května, 16.30 Trojanovice-Bystré – Rybí, Vražné - Pustějov A, neděle 8. května, 10.15 Žilina – Stachovice, 16.30 Tísek - Nová Horka, Bravinné - Petřvald na Moravě B

21. kolo

Sobota 14. května, 16.30 Petřvald n. M. B – Vražné, Pustějov A – Žilina, Stachovice – Tísek, Trojanovice-Bystré – Bartošovice, neděle 15. května, 16.30 Kujavy - Rybí

22. kolo

Sobota 21. května, 17.00 Vražné – Bravinné, neděle 22. května, 10.15 Žilina - Petřvald na Moravě B, 17.00 Bartošovice – Kujavy, Rybí - Nová Horka, Tísek - Pustějov A

23. kolo

Sobota 28. května, 17.00 Petřvald na Moravě B – Tísek, Stachovice – Rybí, Nová Horka – Bartošovice, Trojanovice-Bystré – Kujavy, neděle 29. května, 17.00 Bravinné - Žilina

24. kolo

Sobota 4. června, 17.00 Trojanovice-Bystré - Nová Horka, neděle 5. června, 10.15 Žilina – Vražné, 17.00 Bartošovice – Stachovice, Rybí - Pustějov A, Tísek - Bravinné

25. kolo

Sobota 11. června, 17.00 Vražné – Tísek, Petřvald na Moravě B – Rybí, Pustějov A – Bartošovice, Trojanovice-Bystré – Stachovice, Nová Horka - Kujavy

26. kolo

Sobota 18. června, 17.00 Trojanovice-Bystré - Pustějov A, neděle 19. června, 17.00 Kujavy – Stachovice, Bartošovice - Petřvald na Moravě B, Rybí – Bravinné, Tísek - Žilina