VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jarní los fotbalových soutěží

Novojičínsko - Jarní los fotbalových soutěží.

9.4.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/archiv

MORAVSKOSLEZSKÁ DIVIZE ŽEN, SKUPINA A

8. kolo
Sobota 11. dubna, 10.00: Slavia Stachovice - FC Vítkovice, 13.30: Valašské Meziříčí - AFC Veřovice, 15.00: DFK Holešov - 1. DFC Hlučín, neděle 12. dubna, 14.00: Kotouč Štramberk - Slovan Ostrava B

9. kolo
Sobota 18. dubna, 10.00: Vítkovice – Holešov, 10.30: Stachovice - Valašské Meziříčí, neděle 19. dubna, 15.00: Slovan Ostrava B – Veřovice, 16.00: Hlučín B – Štramberk

10. kolo
Sobota 25. dubna, 13.30: Valašské Meziříčí - Slovan Ostrava B, 15.00: Holešov – Stachovice, neděle 26. dubna, 10.00: Veřovice - Hlučín B, 14.00: Štramberk – Vítkovice

11. kolo
Sobota 2. května, 10.00: Vítkovice – Veřovice, 11.00: Stachovice – Štramberk, 15.00: Holešov - Valašské Meziříčí, 16.30: Hlučín B - Slovan Ostrava B

12. kolo
Sobota 9. května, 13.30: Valašské Meziříčí - Hlučín B, neděle 10. května, 10.00: Veřovice – Stachovice, 14.00: Štramberk – Holešov, 15.00: Slovan Ostrava B – Vítkovice

13. kolo
Sobota 16. května, 10.00: Vítkovice - Hlučín B, 11.00: Stachovice - Slovan Ostrava, 15.00: Holešov – Veřovice, neděle 17. května, 14.00: Štramberk - Valašské Meziříčí

14. kolo
Sobota 23. května, 13.30: Valašské Meziříčí – Vítkovice, 16.30: Hlučín B – Stachovice, neděle 24. května, 10.00: Veřovice – Štramberk, 15.00: Slovan Ostrava B – Holešov

III. OKRESNÍ TŘÍDA MUŽŮ

16. kolo
Sobota 11. dubna, 15.30: Sokol Vražné – Sokol Skotnice, Sokol Kujavy – Sokol Trojanovice I, Fotbal Fulnek C – FK Prosperita Bartošovice (hřiště Stachovice), neděle 12. dubna, 10.15: Sokol Žilina – Spartak Lubina, 15.30: Niva Hladké Životice – TJ Petřvald na Moravě B, Sokol Straník – Vagonka Studénka

17. kolo
Sobota 18. dubna, 16.00: Fulnek C - Hladké Životice (hřiště Stachovice), Trojanovice I – Žilina, Lubina – Straník, Studénka – Vražné, Skotnice - Petřvald na Moravě B, neděle 19. dubna, 16.00: Bartošovice – Kujavy

18. kolo
Sobota 25. dubna, 16.00: Petřvald na Moravě B – Studénka, Vražné – Lubina, Kujavy - Fulnek C, neděle 26. dubna, 10.15: Žilina – Bartošovice, 16.00: Hladké Životice – Skotnice, Straník - Trojanovice I

19. kolo
Sobota 2. května, 16.30: Kujavy - Hladké Životice, Fulnek C - Žilina (hřiště Stachovice), Trojanovice I – Vražné, Lubina - Petřvald na Moravě B, Studénka – Skotnice, neděle 3. května, 16.30: Bartošovice – Straník

20. kolo
Sobota 9. května, 16.30: Skotnice – Lubina, Petřvald na Moravě B - Trojanovice I, Vražné – Bartošovice, neděle 10. května, 10.15: Žilina – Kujavy, 16.30: Hladké Životice – Studénka, Straník - Fulnek C

21. kolo
Sobota 16. května, 16.30: Kujavy – Straník, Fulnek C - Vražné (hřiště Stachovice), Trojanovice I – Skotnice, Lubina – Studénka, neděle 17. května, 10.15: Žilina - Hladké Životice, 16.30: Bartošovice - Petřvald na Moravě B

22. kolo
Sobota 23. května, 16.30: Studénka - Trojanovice I, Skotnice – Bartošovice, Petřvald na Moravě B - Fulnek C, Vražné – Kujavy, neděle 24. května, 16.30: Hladké Životice – Lubina, Straník - Žilina

15. kolo
Sobota 30. května, 16.30: Trojanovice I - Fulnek C, Lubina – Kujavy, Studénka – Žilina, Skotnice – Straník, Petřvald na Moravě B – Vražné, neděle 31. května, 16.30: Bartošovice - Hladké Životice

12. kolo
Sobota 6. června, 16.30: Kujavy - Petřvald na Moravě B, Fulnek C - Skotnice (hřiště Stachovice), Trojanovice I – Lubina, neděle 7. června, 10.15: Žilina – Vražné, 16.30: Hladké Životice – Straník, Bartošovice - Studénka

14. kolo
Sobota 13. června, 16.30: Kujavy – Studénka, Fulnek C - Lubina (hřiště Stachovice), neděle 14. června, 10.15: Žilina – Skotnice, 16.30: Hladké Životice – Vražné, Straník - Petřvald na Moravě B, Bartošovice - Trojanovice I

13. kolo
Sobota 20. června, 17.00: Trojanovice I - Hladké Životice, Lubina – Bartošovice, Studénka - Fulnek C, Skotnice – Kujavy, Petřvald na Moravě B – Žilina, Vražné – Straník

9.4.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNA Z NADĚJÍ novojičínského plaveckého klubu Marie Skopalová (uprostřed) ukázala hned na úvod sezony výtečnou formu.

Skopalová přivezla ze Znojma zlato

ZÁVIŠICKÝ TALENT Radek Rýpar (vpravo) získal na Českém poháru v Brně v nabité konkurenci bronz. Na snímku s rovněž bronzovým Danem Šimkem. Snímky. TJ Závišice

Závišické judo znovu ukázalo kvalitu

V Bílovci se bude stavět křížová cesta

Křížová cesta povede z Bílovce směrem na Bílov a hotová má být na jaře příštího roku.

Obec Mořkov chce zvelebit centrum

Odkup pozemku od Jednoty Hodonín schválili zastupitelé Mořkova.

Hokejisté kopřivnické Tatry pomohli dobré věci

Druholigoví hokejisté Tatry Kopřivnice společně darovali krev v Krevním centru Fakultní nemocnice v Ostravě-Porubě.   

Evropské poháry? Postupně za tím půjdeme

Říká v rozhovoru pro Deník spojka extraligové Kopřivnice Patrik Fulnek, který by rád pomohl naplnit čtyřletou vizi klubu.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení