SKUPINA B

16. kolo
Sobota 28. března, 10.15: FC Ostrava-Jih – TJ Sokol Hať, 15.00: TJ Klimkovice - TJ Velká Polom, TJ Sokol Dolní Lhota – TJ Sokol Markvartovice, TJ Sokol Hrabová - TJ Slovan Ostrava, TJ Darkovice – TJ Sokol Vřesina, neděle 29. března, 15.00: TJ Sokol Šilheřovice – TJ Slavia Píšť, TJ Sokol Kozmice – FK Darkovičky

17. kolo
Sobota 4. dubna, 15.30: Slovan Ostrava - Dolní Lhota, Markvartovice - Ostrava-Jih, neděle 5. dubna, 15.30: Šilheřovice – Klimkovice, Píšť – Darkovice, Vřesina – Kozmice, Darkovičky – Hrabová, Hať - Velká Polom

18. kolo
Sobota 11. dubna, 10.15: Ostrava-Jih - Slovan Ostrava, 15.30: Klimkovice – Hať, Velká Polom – Markvartovice, Dolní Lhota – Darkovičky, Hrabová – Vřesina, Darkovice – Šilheřovice, neděle 12. dubna, 15.30: Kozmice – Píšť

19. kolo
Sobota 18. dubna, 16.00: Slovan Ostrava - Velká Polom, Markvartovice – Hať, Darkovice – Klimkovice, neděle 19. dubna, 16.00: Šilheřovice – Kozmice, Píšť – Hrabová, Vřesina - Dolní Lhota, Darkovičky - Ostrava-Jih

20. kolo
Sobota 25. dubna, 10.15: Ostrava-Jih – Vřesina, 16.00: Klimkovice – Markvartovice, Velká Polom – Darkovičky, Dolní Lhota – Píšť, Hrabová – Šilheřovice, neděle 26. dubna, 16.00: Hať - Slovan Ostrava, Kozmice – Darkovice

21. kolo
Sobota 2. května, 16.30: Darkovice – Hrabová, Slovan Ostrava – Markvartovice, neděle 3. května, 16.30: Kozmice – Klimkovice, Šilheřovice - Dolní Lhota, Píšť - Ostrava-Jih, Vřesina - Velká Polom, Darkovičky – Hať

22. kolo
Sobota 9. května, 10.15: Ostrava-Jih – Šilheřovice, 16.30: Klimkovice - Slovan Ostrava, Markvartovice – Darkovičky, Velká Polom – Píšť, Dolní Lhota – Darkovice, Hrabová – Kozmice, neděle 10. května, 16.30: Hať – Vřesina

23. kolo
Sobota 16. května, 16.30: Darkovice - Ostrava-Jih, Hrabová – Klimkovice, neděle 17. května, 16.30: Kozmice - Dolní Lhota, Šilheřovice - Velká Polom, Píšť – Hať, Vřesina – Markvartovice, Darkovičky - Slovan Ostrava

24. kolo
Sobota 23. května, 10.15: Ostrava-Jih – Kozmice, 16.30: Klimkovice – Darkovičky, Slovan Ostrava – Vřesina, Markvartovice – Píšť, Velká Polom – Darkovice, Dolní Lhota – Hrabová, neděle 24. května, 16.30: Hať – Šilheřovice

25. kolo
Sobota 30. května, 16.30: Darkovice – Hať, Dolní Lhota – Klimkovice, Hrabová - Ostrava-Jih, neděle 31. května, 16.30: Kozmice - Velká Polom, Šilheřovice – Markvartovice, Píšť - Slovan Ostrava, Vřesina – Darkovičky

26. kolo
Sobota 6. června, 10.15: Ostrava-Jih - Dolní Lhota, 16.30: Klimkovice – Vřesina, Slovan Ostrava – Šilheřovice, Markvartovice – Darkovice, Velká Polom – Hrabová, neděle 7. června, 16.30: Darkovičky – Píšť, Kozmice – Hať

14. kolo
Sobota 13. června, 16.30: Klimkovice - Ostrava-Jih, Dolní Lhota - Velká Polom, Darkovice - Slovan Ostrava, Hrabová – Hať, neděle 14. června, 16.30: Kozmice – Markvartovice, Šilheřovice – Darkovičky, Píšť – Vřesina

15. kolo
Sobota 20. června, 16.30: Slovan Ostrava – Kozmice, Markvartovice – Hrabová, Velká Polom - Ostrava-Jih, neděle 21. června, 16.30: Píšť – Klimkovice, Vřesina – Šilheřovice, Darkovičky – Darkovice, Hať - Dolní Lhota

SKUPINA D

16. kolo
Sobota 28. března, 15.00: SK Velké Albrechtice – TJ Janovice, TJ Sokol Fryčovice – SK Metylovice, neděle 29. března, 15.00: FC Vlčovice-Mniší – FC Kozlovice, FC Bílovec – TJ Petřvald na Moravě, TJ Sokol Kateřinice – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou, FK SK Polanka – TJ Sokol Starý Jičín, TJ Odry – TJ Sokol Tichá

17. kolo
Sobota 4. dubna, 15.30: Suchdol nad Odrou – Bílovec, Fryčovice – Vlčovice–Mniší, neděle 5. dubna, 15.30: Metylovice - Velké Albrechtice, Janovice – Odry, Sokol Tichá – Polanka, Starý Jičín – Sokol Kateřinice, Petřvald na Moravě – Kozlovice

18. kolo
Sobota 11. dubna, 15.30: Velké Albrechtice – Fryčovice, neděle 12. dubna, 15.30: Vlčovice - Petřvald na Moravě, Kozlovice - Suchdol nad Odrou, Bílovec - Starý Jičín, Kateřinice – Tichá, Polanka – Janovice, Odry – Metylovice

19. kolo
Sobota 18. dubna, 16.00: Suchdol nad Odrou - Petřvald na Moravě, Velké Albrechtice – Vlčovice, Fryčovice – Odry, neděle 19. dubna, 16.00: Metylovice – Polanka, Janovice – Kateřinice, Tichá – Bílovec, Starý Jičín – Kozlovice

20. kolo
Neděle 26. dubna, 16.00: Vlčovice - Suchdol nad Odrou, Petřvald na Moravě - Starý Jičín, Kozlovice – Tichá, Bílovec – Janovice, Kateřinice – Metylovice, Polanka – Fryčovice, Odry - Velké Albrechtice

21. kolo
Sobota 2. května, 16.30: Velké Albrechtice – Polanka, Fryčovice – Kateřinice, neděle 3. května, 16.30: Odry – Vlčovice, Metylovice – Bílovec, Janovice – Kozlovice, Tichá - Petřvald na Moravě, Starý Jičín - Suchdol nad Odrou

22. kolo
Sobota 9. května, 16.30: Suchdol nad Odrou – Tichá, neděle 10. května, 16.30: Vlčovice - Starý Jičín, Petřvald na Moravě – Janovice, Kozlovice – Metylovice, Bílovec – Fryčovice, Kateřinice - Velké Albrechtice, Polanka – Odry

23. kolo
Sobota 16. května, 16.30: Velké Albrechtice – Bílovec, Fryčovice – Kozlovice, neděle 17. května, 16.30: Polanka – Vlčovice, Odry – Kateřinice, Metylovice - Petřvald na Moravě, Janovice - Suchdol nad Odrou, Tichá - Starý Jičín

24. kolo
Sobota 23. května, 16.30: Suchdol nad Odrou – Metylovice, neděle 24. května, 16.30: Vlčovice – Tichá, Starý Jičín – Janovice, Petřvald na Moravě – Fryčovice, Kozlovice - Velké Albrechtice, Bílovec – Odry, Kateřinice – Polanka

25. kolo
Sobota 30. května, 16.30: Velké Albrechtice - Petřvald na Moravě, Fryčovice - Suchdol nad Odrou, neděle 31. května, 16.30: Kateřinice – Vlčovice, Polanka – Bílovec, Odry – Kozlovice, Metylovice - Starý Jičín, Janovice – Tichá

26. kolo
Sobota 6. června, 16.30: Suchdol nad Odrou - Velké Albrechtice, neděle 7. června, 16.30: Vlčovice – Janovice, Tichá – Metylovice, Starý Jičín – Fryčovice, Petřvald na Moravě – Odry, Kozlovice – Polanka, Bílovec – Kateřinice

14. kolo
Sobota 13. června, 16.30: Velké Albrechtice - Starý Jičín, Fryčovice – Tichá, neděle 14. června, 16.30: Vlčovice – Bílovec, Kateřinice – Kozlovice, Polanka - Petřvald na Moravě, Odry - Suchdol nad Odrou, Metylovice – Janovice

15. kolo
Sobota 20. června, 16.30: Suchdol nad Odrou – Polanka, neděle 21. června, 16.30: Metylovice – Vlčovice, Janovice – Fryčovice, Tichá - Velké Albrechtice, Starý Jičín – Odry, Petřvald na Moravě – Kateřinice, Kozlovice – Bílovec