MUŽI

Okresní přebor

16. kolo
3. dubna, 15.30 Velké Albrechtice – Mořkov, Jeseník nad Odrou – Skotnice, hřiště Mankovice, Štramberk – Sedlnice, 4. dubna 2010, 10.15 Kunín – Rybí, hřiště Suchdol nad Odrou, 15.30 Spálov – Trojanovice I, Tísek – Kopřivnice, Zbyslavice – Nový Jičín B

17. kolo
10. dubna, 15.30 Nový Jičín B – Štramberk, hřiště Hodslavice, Skotnice – Tísek, Kopřivnice – Rybí, Kunín – Velké Albrechtice, hřiště Suchdol nad Odrou, 11. dubna, 15.30 Zbyslavice – Spálov, Sedlnice – Jeseník nad Odrou, Mořkov – Trojanovice I

18. kolo
17. dubna, 16.00 Velké Albrechtice – Kopřivnice, Štramberk – Zbyslavice, 18. dubna, 10.15 Kunín – Trojanovice I, hřiště Suchdol nad Odrou, 16.00 Spálov – Mořkov, Rybí – Skotnice, Tísek – Sedlnice, Jeseník nad Odrou – Nový Jičín B, hřiště Mankovice

19. kolo
24. dubna, 16.00 Štramberk – Spálov, Nový Jičín B – Tísek, hřiště Hodslavice, Skotnice – Velké Albrechtice, Kopřivnice – Trojanovice I, Kunín – Mořkov, hřiště Suchdol nad Odrou, 25. dubna, 16.00 Zbyslavice – Jeseník nad Odrou, Sedlnice – Rybí

20. kolo
1. května, 16.30 Trojanovice I – Skotnice, Velké Albrechtice – Sedlnice, 2. května, 10.15 Kunín – Spálov, hřiště Suchdol nad Odrou, 16.30 Mořkov – Kopřivnice, Rybí – Nový Jičín B, Tísek – Zbyslavice, Jeseník nad Odrou – Štramberk, hřiště Mankovice

2. kolo
3. května, 17.00 Kopřivnice – Jeseník nad Odrou, Rybí – Mořkov

4. kolo
5. května, 16.30 Štramberk – Tísek, Nový Jičín B – Velké Albrechtice, hřiště Hodslavice, Skotnice – Mořkov, Kunín – Kopřivnice, hřiště Suchdol nad Odrou, 9. května, 16.30 Jeseník nad Odrou – Spálov, hřiště Mankovice, Zbyslavice – Rybí, Sedlnice – Trojanovice I

6. kolo
7. května, 16.30 Trojanovice I – Nový Jičín B, Velké Albrechtice – Zbyslavice, 16. května, 10.15 Kunín – Skotnice, hřiště Suchdol nad Odrou, 16.30 Spálov – Kopřivnice, Mořkov – Sedlnice, Rybí – Štramberk, Tísek – Jeseník nad Odrou

8. kolo
9. května, 17.00 Štramberk – Velké Albrechtice, Nový Jičín B – Mořkov, hřiště Hodslavice, Kunín – Sedlnice, hřiště Suchdol nad Odrou, Skotnice – Kopřivnice, 23. května, 17.00 Tísek – Spálov, Jeseník nad Odrou – Rybí, hřiště Mankovice, Zbyslavice – Trojanovice I

10. kolo
11. května, 17.00 Kopřivnice – Sedlnice, Trojanovice I – Štramberk, Velké Albrechtice – Jeseník nad Odrou, 30. května, 10.15 Kunín – Nový Jičín B, hřiště Suchdol nad Odrou, 17.00 Spálov – Skotnice, Mořkov – Zbyslavice, Rybí – Tísek

12. kolo
13. června, 17.00 Štramberk – Mořkov, Kunín – Zbyslavice, hřiště Suchdol nad Odrou, Nový Jičín B – Kopřivnice, hřiště Hodslavice, 6. června, 17.00 Rybí – Spálov, Tísek – Velké Albrechtice, Jeseník nad Odrou – Trojanovice I, hřiště Mankovice, Sedlnice – Skotnice

14. kolo
15. června, 17.00 Skotnice – Nový Jičín B, Kopřivnice – Zbyslavice, Trojanovice I – Tísek, Velké Albrechtice – Rybí, 13. června, 10.15 Kunín – Štramberk, hřiště Suchdol nad Odrou, 17.00 Spálov – Sedlnice, Mořkov – Jeseník nad Odrou

16. kolo
17. června, 17.00 Kunín – Jeseník nad Odrou, hřiště Suchdol nad Odrou, Štramberk – Kopřivnice, Nový Jičín B – Sedlnice, hřiště Hodslavice, 20. června, 17.00 Spálov – Velké Albrechtice, Rybí – Trojanovice I, Tísek – Mořkov, Zbyslavice – Skotnice

III. třída

15. kolo
10. dubna, 15.30 Vražné – Studénka, Fulnek B – Bravinné, Petřvald na Moravě B – Kujavy, 11. dubna, 15.30 Hladké Životice – Bordovice, Trojanovice-Bystré – Jistebník nad Odrou, hřiště Trojanovice I, Bartošovice – Straník

16. kolo
17. dubna, 16.00 Bordovice – Bartošovice, Petřvald na Moravě B – Jistebník nad Odrou, Kujavy – Fulnek B, Studénka – Hladké Životice, 18. dubna, 16.00 Straník – Trojanovice-Bystré, Bravinné – Vražné

17. kolo
24. dubna, 16.00 Studénka – Bordovice, Vražné – Kujavy, Fulnek B – Jistebník nad Odrou, Petřvald na Moravě B – Straník, 25.dubna, 16.00 Hladké Životice – Bravinné, Trojanovice-Bystré – Bartošovice, hřiště Trojanovice I

18. kolo
1. května, 16.30 Bordovice – Trojanovice-Bystré, Kujavy – Hladké Životice, 2. května, 16.30 Bartošovice – Petřvald na Moravě B, Straník – Fulnek B, Jistebník nad Odrou – Vražné, Bravinné – Studénka

2. kolo
3. května, 16.30 Studénka – Kujavy, Vražné – Straník, Fulnek B – Bartošovice, Petřvald na Moravě B – Trojanovice-Bystré, 9. května, 16.30 Bravinné – Bordovice, Hladké Životice – Jistebník nad Odrou

4. kolo
5. května, 16.30 Bordovice – Petřvald na Moravě B, Kujavy – Bravinné, 16. května, 16.30 Trojanovice-Bystré – Fulnek B, hřiště Trojanovice I, Bartošovice – Vražné, Straník – Hladké Životice, Jistebník nad Odrou – Studénka

6. kolo
7. května, 17.00 Kujavy – Bordovice, Studénka – Straník, Vražné – Trojanovice-Bystré, Fulnek B – Petřvald na Moravě B, 23. května, 17.00 Bravinné – Jistebník nad Odrou, Hladké Životice – Bartošovice

8. kolo
9. května, 17.00 Bordovice – Fulnek B, Petřvald na Moravě B – Vražné, 30. května, 17.00 Trojanovice-Bystré – Hladké Životice, hřiště Trojanovice I, Bartošovice – Studénka, Straník – Bravinné, Jistebník nad Odrou – Kujavy

10. kolo
11. června, 17.00 Vražné – Bordovice, Fulnek B – Hladké Životice, Petřvald na Moravě B – Studénka, 6. června, 17.00 Trojanovice-Bystré – Bravinné, hřiště Trojanovice I, Bartošovice – Kujavy, Straník – Jistebník nad Odrou

12. kolo
13. června, 17.00 Bordovice – Straník, Studénka – Fulnek B, 13. června, 17.00 Jistebník nad Odrou – Bartošovice, Kujavy – Trojanovice-Bystré, Bravinné – Petřvald na Moravě B, Hladké Životice – Vražné

14. kolo
15. června, 17.00 Bordovice – Jistebník nad Odrou, Kujavy – Straník, Studénka – Trojanovice-Bystré, Vražné – Fulnek B, 20. června, 17.00 Bravinné – Bartošovice, Hladké Životice – Petřvald na Moravě B