IV. TŘÍDA, SKUPINA A

(Sokol Ženklava, Sokol Žilina, SK Nová Horka, Spartak Lubina, TJ Skotnice B-Mošnov, AFC Veřovice B, TJ Mořkov B, Sokol Životice (Hodslavice), Sokol Hostašovice, FC Vlčovice-Mniší B, Sokol Tichá B, Sokol Bernartice nad Odrou)

15. kolo
10. dubna, 15.30 Vlčovice-Mniší B – Mořkov B, 11. dubna, 10.15 Žilina – Ženklava, 15.30 Životice (Hodslavice) – Veřovice B, hřiště Hodslavice, Skotnice B-Mošnov – Hostašovice, hřiště Mošnov, Tichá B – Lubina, Bernartice nad Odrou – Nová Horka

16. kolo
17. dubna, 16.00 Mořkov B – Žilina, hřiště Životice, Lubina – Skotnice B-Mošnov, Hostašovice – Životice (Hodslavice), 18. dubna, 16.00 Ženklava – Nová Horka, Bernartice nad Odrou – Tichá B, Veřovice B – Vlčovice-Mniší B

17. kolo
24. dubna, 16.00 Vlčovice-Mniší B – Hostašovice, Tichá B – Ženklava, Nová Horka – Žilina, 25. dubna, 16.00 Veřovice B – Mořkov B, Životice (Hodslavice) – Lubina, hřiště Hodslavice, Skotnice B-Mošnov – Bernartice nad Odrou, hřiště Mošnov

18. kolo
1. května, 16.30 Mořkov B – Nová Horka, hřiště Životice, Lubina – Vlčovice-Mniší B, Hostašovice – Veřovice B, 2. května, 10.15 Žilina – Tichá B, 16.30 Ženklava – Skotnice B-Mošnov, Bernartice nad Odrou – Životice (Hodslavice)

2. kolo
3. května, 16.30 Hostašovice – Mořkov B, Vlčovice-Mniší B – Bernartice nad Odrou, Tichá B – Nová Horka, 9. května, 16.30 Veřovice B – Lubina, Životice (Hodslavice) – Ženklava, hřiště Hodslavice, Skotnice B-Mošnov – Žilina, hřiště Mošnov

4. kolo
5. května, 16.30 Mořkov B – Tichá B, hřiště Životice, Nová Horka – Skotnice B-Mošnov, Lubina – Hostašovice, 16. května, 10.15 Žilina – Životice (Hodslavice), 16.30 Ženklava – Vlčovice-Mniší B, Bernartice nad Odrou – Veřovice B

6. kolo
7. května, 17.00 Lubina – Mořkov B, Hostašovice – Bernartice nad Odrou, Vlčovice-Mniší B – Žilina, 23. května, 17.00 Veřovice B – Ženklava, Životice (Hodslavice) – Nová Horka, hřiště Hodslavice, Skotnice B-Mošnov – Tichá B, hřiště Mošnov

8. kolo
9. května, 17.00 Mořkov B – Skotnice B-Mošnov, hřiště Životice, Tichá B – Životice (Hodslavice), Nová Horka – Vlčovice-Mniší B, 30. května, 10.15 Žilina – Veřovice B, 17.00 Ženklava – Hostašovice, Bernartice nad Odrou – Lubina

10. kolo
11. června, 17.00 Tichá B – Veřovice B, Nová Horka – Hostašovice, 6. června, 10.15 Žilina – Lubina, 17.00 Životice (Hodslavice) – Mořkov B, hřiště Hodslavice, Skotnice B-Mošnov – Vlčovice-Mniší B, hřiště Mošnov, Bernartice nad Odrou – Ženklava

12. kolo
13. června, 17.00 Mořkov B – Ženklava, hřiště Životice, Lubina – Nová Horka, Hostašovice – Tichá B, Vlčovice-Mniší B – Životice (Hodslavice), 13. června, 17.00 Bernartice nad Odrou – Žilina, Veřovice B – Skotnice B-Mošnov

14. kolo
15. června, 17.00 Mořkov B – Bernartice nad Odrou, hřiště Životice, Lubina – Ženklava, Hostašovice – Žilina, Vlčovice-Mniší B – Tichá B, 20. června, 17.00 Veřovice B – Nová Horka, Životice (Hodslavice) – Skotnice B-Mošnov, hřiště Hodslavice

IV. TŘÍDA, SKUPINA B

(Slavia Stachovice, Hájek a synové Jakubčovice B, FK Pustějov, TJ Odry B, Družstevník Děrné, Sokol Olbramice, SK Vrchy, FC Kravín, Sokol ČOS Bravantice, Tatran Mankovice, Rozkvět Heřmanice, FK Bílov)

15. kolo
10. dubna, 14.00 Odry B – Olbramice, 15.30 Mankovice – Stachovice, Pustějov – Hájek a synové Jakubčovice B, Heřmanice – Kravín, 11. dubna, 15.30 Děrné – Vrchy, Bravantice – Bílov

16. kolo
17. dubna, 13.30 Bílov – Pustějov, hřiště Velké Albrechtice, 16.00 Stachovice – Heřmanice, Kravín – Bravantice, hřiště Bílovec, Olbramice – Děrné, Vrchy – Mankovice, 18. dubna, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Odry B

17. kolo
24. dubna, 14.00 Odry B – Bílov, 16.00 Vrchy – Stachovice, Mankovice – Olbramice, Pustějov – Kravín, 25. dubna, 16.00 Děrné – Hájek a synové Jakubčovice B, Bravantice – Heřmanice

18. kolo
1. května, 14.00 Bílov – Děrné, hřiště Velké Albrechtice, 16.30 Stachovice – Bravantice, Heřmanice – Pustějov, Kravín – Odry B, hřiště Bílovec, Olbramice – Vrchy, 2. května, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Mankovice

2. kolo
3. května, 14.00 Odry B – Heřmanice, 16.30 Olbramice – Stachovice, Vrchy – Hájek a synové Jakubčovice B, Mankovice – Bílov, Pustějov – Bravantice, 9. května, 16.30 Děrné – Kravín

4. kolo
5. května, 14.00 Bílov – Vrchy, hřiště Velké Albrechtice, 16.30 Stachovice – Pustějov, Heřmanice – Děrné, Kravín – Mankovice, hřiště Bílovec, 16. května, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Olbramice, 16.30 Bravantice – Odry B

6. kolo
7. května, 14.00 Odry B – Pustějov, 17.00 Olbramice – Bílov, Vrchy – Kravín, Mankovice – Heřmanice, 23. května, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Stachovice, 17.00 Děrné – Bravantice

8. kolo
9. května, 14.30 Bílov – Hájek a synové Jakubčovice B, hřiště Velké Albrechtice, 17.00 Stachovice – Odry B, Pustějov – Děrné, Heřmanice – Vrchy, Kravín – Olbramice, hřiště Bílovec, 30. května, 17.00 Bravantice – Mankovice

10. kolo
11. června, 14.00 Odry B – Mankovice, 17.00 Pustějov – Vrchy, Heřmanice – Hájek a synové Jakubčovice B, Kravín – Bílov, hřiště Bílovec, 6. června, 17.00 Děrné – Stachovice, Bravantice – Olbramice

12. kolo
13. června, 14.30 Bílov – Heřmanice, hřiště Velké Albrechtice, 17.00 Stachovice – Kravín, Olbramice – Pustějov, Vrchy – Odry B, Mankovice – Děrné, 13. června, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Bravantice

14. kolo
15. června, 17.00 Stachovice – Bílov, Olbramice – Heřmanice, Vrchy – Bravantice, Mankovice – Pustějov, 20. června, 15.00 Hájek a synové Jakubčovice B – Kravín, 17.00 Děrné – Odry B