OKRESNÍ PŘEBOR

(TJ Petřvald na Moravě, TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou, TJ Mořkov, MSV Studénka, TJ Sokol Tichá, TJ Sokol Kateřinice, TJ Sokol Starý Jičín, TJ Trojanovice-Bystré, TJ Sokol Spálov, TJ Slavoj Jeseník nad Odrou, TJ Tatra Příbor, TJ Sokol Trojanovice I)

15. kolo

10. dubna, 13.15 Petřvald na Moravě – Tichá, Suchdol nad Odrou – Trojanovice-Bystré, 15.30 Starý Jičín – Spálov, Kateřinice – Studénka, Příbor – Jeseník nad Odrou, 11. dubna, 13.15 Mořkov – Trojanovice I

16. kolo

17. dubna, 13.45 Trojanovice I – Trojanovice-Bystré, Suchdol nad Odrou – Petřvald na Moravě, Studénka – Starý Jičín, 15.30 Spálov – Mořkov, 18. dubna, 13.30 Tichá – Příbor, 13.45 Jeseník nad Odrou – Kateřinice, hřiště Mankovice

17. kolo

24. dubna, 10.00 Mořkov – Trojanovice-Bystré, 13.45 Studénka – Spálov, Petřvald na Moravě – Trojanovice I, 16.00 Starý Jičín – Jeseník nad Odrou, Kateřinice – Tichá, Příbor – Suchdol nad Odrou

18. kolo

1. května, 14.15 Trojanovice I – Příbor, Suchdol nad Odrou – Kateřinice, 15.30 Spálov - Trojanovice-Bystré, 2. května, 14.00 Tichá - Starý Jičín, 14.15 Mořkov - Petřvald na Moravě, Jeseník nad Odrou - Studénka Mankovice

19. kolo

8. května, 14.15 Studénka – Tichá, Petřvald na Moravě - Trojanovice-Bystré, 16.30 Starý Jičín - Suchdol nad Odrou, Kateřinice - Trojanovice I, Příbor – Mořkov, 9. května, 14.15 Jeseník nad Odrou – Spálov, hřiště Mankovice

20. kolo

15. května, 12.00 Příbor - Trojanovice-Bystré, 14.15 Trojanovice I - Starý Jičín, Suchdol nad Odrou – Studénka, 15.30 Spálov - Petřvald na Moravě, 16. května, 14.00 Tichá - Jeseník nad Odrou, 14.15 Mořkov - Kateřinice

21. kolo

22. května, 14.45 Studénka - Trojanovice I, 17.00 Starý Jičín – Mořkov, Kateřinice - Trojanovice-Bystré, Příbor - Petřvald na Moravě, 23. května, 14.30 Tichá – Spálov, 14.45 Jeseník nad Odrou - Suchdol nad Odrou, hřiště Mankovice

22. kolo

29. května, 14.45 Petřvald na Moravě – Kateřinice, Trojanovice I - Jeseník nad Odrou, Suchdol nad Odrou - Tichá, 15.30 Spálov – Příbor, 17.00 Starý Jičín - Trojanovice-Bystré, 30. května, 14.45 Mořkov - Studénka

13. kolo

5. června, 14.45 Petřvald na Moravě – Studénka, Trojanovice I - Suchdol nad Odrou, 17.00 Kateřinice – Spálov, 6. června, 14.45 Jeseník nad Odrou - Trojanovice-Bystré, hřiště Mankovice, Mořkov – Tichá, 15.00 Příbor - Starý Jičín

14. kolo

12. června, 14.45 Suchdol nad Odrou – Mořkov, Studénka – Příbor, 15.30 Spálov - Trojanovice I, 17.00 Starý Jičín – Kateřinice, 13. června, 14.30 Tichá - Trojanovice-Bystré, 14.45 Jeseník nad Odrou - Petřvald na Moravě, hřiště Mankovice

12. kolo

19. června, 14.45 Jeseník nad Odrou – Mořkov, hřiště Mankovice, Studénka - Trojanovice-Bystré, 15.30 Spálov - Suchdol nad Odrou, 17.00 Starý Jičín - Petřvald na Moravě, Kateřinice – Příbor, 20. června, 14.30 Tichá - Trojanovice I