S uplynulou sezonou jsou v Jeseníku n. O. spokojeni jen s umístěním (7.místo). „Cíl pro sezonu jsme sice splnili, ale hodně špatný byl přístup hráčů k účasti na trénincích i na samotných zápasech," uvedl asistent trenéra Libor Macháč. Na čelo tabulky tak klub ani myslet nemohl. „Pokud hráči v této soutěži alespoň dvakrát za týden netrénují, tak nejde pomýšlet na lepší umístění, než je střed tabulky a níže," pokračoval Macháč.

O tom, že je soutěž nesmírně vyrovnaná, vědí i v Jeseníku n. O. „Dobrých mužstev je v této soutěži hodně, a k tomu ještě nádherná derby utkání. Myslím si, že družstva Kopřivnice, Starého Jičína, Jakubčovic a Oder budou hrát opět v popředí tabulky," poznamenal Libor Macháč. Následující ročník bude, dle jesenického asistenta, ještě těžší než ten předešlý. „Ale po hráčských změnách v našem družstvu si myslím, že máme na klidný střed tabulky," prozradil asistent TJ Slavoj Jeseník nad Odrou Libor Macháč.

Kádr Jeseníku n. O. nabízí před sezonou spoustu nových jmen. To nejdůležitější, trenérské kormidlo, přebírá po Vítězslavu Tůmovi staronový trenér, Jan Koval. „V součastné době je ještě hodně jednání ohledně hostování a přestupů do našeho družstva. Určitě nechceme zažít, že odehrajeme mistrovské utkání jen s deseti hráči, to už se prostě nesmí stát," sdělil závěrem Libor Macháč.

Změny před sezonou:

Odchody: Trenér Vítěslav Tůma, Jan Jurajda Sokol Starý Jičín, Pavel Sláma konec hostování, Marián Vojtko.

Příchody (nebo jsou v jednání):

Trenér Jan Koval

Vlastimil Macháň, Milan Rovenský, Patrik Purtátor, Libor Palička návrat z hostování

Jan Kupčák, Lukáš Burget FC Libhošť

Jan Slováček, Jakub Krpec TJ Rybí

Aleš Víznar, Petr Matula FK Nový Jičín

Daniel Kučák Sokol Vražné

Michal Handrych Sokol Hrabová

Ondřej Kočip Lokomotiva Suchdol n. O.

Ostatní hráči TJ Slavoj Jeseník nad Odrou:

Libor Macháč, Václav Cverna, Petr Goláň, Martin Goláň, Jan Goláň, Tomáš Sládeček, Lukáš Bartoň, Miroslav Kretík, Antonín Langer, Miroslav Jackulák, Ladislav Vaško.

Realizační tým:

Trenér Jan Koval, Asistenti Libor Bohm, Libor Macháč st., Vedoucí mužstva Vojtěch Král, Masér Petr Bartoň.

DALIBOR TOBOLA