V sobotním utkání druhé fotbalové ligy mezi Fulnekem a olomouckými Holicemi začali lépe domácí. Až do přestávky musel Fulnek dotahovat jednobrankové manko. Do druhého poločasu nastoupil Jiří Huvar, který hned v 50. minutě chytře namazal spoluhráči Koštuříkovi, který nemohl minout. V 69. minutě, po krásné individuální akci, poslal domácí přesnou střelou do vedení.

Radost z povedeného střídání mu možná pokazil hostující Mindenberg, který v 83. minutě srovnal, a uzavřel tak skóre utkání. „Je to škoda, vedení dva jedna jsme už udržet mohli. Dostali jsme blbý gól,“ vzpomínal Huvar.

Sám nemohl uvěřit, že bude mít takový povedený den. „Opravdu jsem to nečekal. Dal jsem přesnou přihrávku na vyrovnávací branku. Pak jsem přidal druhou branku sám a myslel jsem, že to tak již zůstane nebo že přidáme ještě něco navíc. Myslel jsem, že vyhrajeme tři jedna. Bohužel, nevyšlo to,“ popsal.

Jednadvacetiletý záložník ještě loni brouzdal hřiště I. B třídy v dresu Petřvaldu na Moravě. „Ten přechod byl pro mě celkem těžký. Hlavně fyzicky je to o něčem jiném. Nyní už je to ale mnohem lepší. Myslím si, že to zvládám,“ řekl rozhodně Huvar a přiblížil své další plány: „Rád bych zde zůstal, a pokud by to šlo, šel bych i někam výš.“