Na své nové působení se již těší i jakubčovický gólman Jiří Pospěch, který před lety dokonce bojoval s druholigovým Fulnekem o postup mezi tuzemskou elitu. Požádali jsme jej proto o krátký rozhovor.

Letošní sezona byla zajímavá až do samotného konce.

Určitě ano, ale věděli jsme, co bude po skončení sezony následovat, takže jsme se museli více zaměřit na motivaci.

Podle výsledku ale vypadalo, že motivace vám nechybí.

Každý tvrdí že jsme bojovali, ale já bych to řekl jinak. My jsem nebojovali, my jsme prostě chtěli. Chtěli jsme vše vyhrát.

Do Jakubčovic jste se vrátil po krachu třetiligového Fulneku. Přestože jste šel o soutěž níž, o výkonech se to již tvrdit nedá.

To určitě ne. Byl jsem zde velmi spokojený. Vyhrávalo se, dařilo se, vše klapalo tak, jak mělo, akorát to dopadlo trochu jinak, než jsme si všichni přáli.

Vrcholový fotbal se zde rozpadl, jak to nesete?

Myslím, že tuto událost nese každý opravdu těžce. Je to smutné, ale mnohé jsme tu zažili a nyní to končí. Nejhorší je, že to zde takto dopadlo, přestože vše klapalo tak jak mělo. Je to škoda.

Kam nyní povedou vaše další kroky?

Odcházím do Valašského Meziříčí. Pro mě je to další výzva, protože tým se má stabilizovat a do budoucna se nebrání ani postupovým cílům. Samozřejmě i konkurence zde bude, ale to je ostatně všude. Musím se s tím poprat.