Na palubovku Kladna dorazilo mladé devítičlenné komando v nových růžových dresech. „Ač se jednalo hlavně o mladé, nepříliš zkušené hráče, na palubovce to až tolik znát nebylo. Všichni bojovali jako francouzští mušketýři – jeden za všechny, všichni za jednoho,“ přiblížil prezident klubu Martin Pučok.

Nejnebezpečnějším hráčem Jistebníku byl Marcel Rodek. Jeho první šanci zmařila tyč, ovšem v 7. minutě už po jeho další střele do tyčky poslal odražený balon hlavou za záda domácího brankáře svou první jistebnickou brankou Tomáš Beck.

Hubené vedení navýšil brzy po přestávce Demel, ovšem domácí trefami Vymětalíka a Vincence dokázali srovnat. Krátce po vyrovnávací trefě vzal odpovědnost na svá bedra znovu Rodek a dloubákem zesměšnil Mandu. Kladenští se pustili do zoufalé dvouminutové power play, ale jejich trápení tak uťal tři vteřiny před koncem Radim Krayzel. „Cíl neprohrát jsme splnili, ale beru jen konečný výsledek. Jsem spokojen i s bojovností, nasazením a celkovým přístupem hráčů k utkání, ovšem předvedená hra mě neuspokojila,“ nebyl spokojený trenér Jistebníku Radek Korený.

SK Kladno – CC Satum Czech Jistebník 2:4 (0:1)

Branky: 28. Vymětalík, 35. Vincenc – 7. Beck, 21. a 38. Rodek, 40. R. Krayzel.
Jistebník: Myška – Hvolka, Beck, Rodek, Demel – Potůček, R. Krayzel, Bílek. Trenér: Korený.