Název klubu CC R. Mroček LKW Jistebník se stal minulostí. Futsalový tým nejvyšší tuzemské soutěže pro novou sezonu změnil hlavního sponzora. Nyní ponese název CC Satum Czech Jistebník.

„Jsou to naši dlouholetí partneři, kteří nám zde pomáhají. Postupem času jsme se domluvili a nyní převzali žezlo generálního partnera,“ objasnil prezident jistebnického klubu Martin Pučok.

Dvojnásobný mistr České republiky má podle jeho slov stále na vyšší příčky. „Myslím, že na první čtyřku v tabulce určitě máme. Ale to jsou zatím pouze spekulace. V každém případě chceme play off, čehož se ani neobávám. Takže cílem jsou vyřazovací boje, pak se uvidí,“ popsal Pučok.

Během přípravy nastoupil Jistebník, se střídavými úspěchy, převážně proti zahraničním celkům. „Je to taková taktika. Nechceme hrát s tuzemskými mančafty, proto volíme zahraniční. Převážně Slováky a Poláky,“ uzavřel Pučok. (tom, cas)

Program 2. kola: Eco Investment Praha – CC Jistebník (neděle 7. září v 18 hodin), Pardubice – Kladno (sobota 6. září v 19.30 hodin), Mladá Boleslav – VŠB Ostrava (pátek 5. září ve 20 hodin), Vysoké Mýto – Helas Brno odloženo, Chrudim – Mělník (pátek 5. září ve 20 hodin), Benago Zruč n/S. – Šumperk (sobota 6. září ve 20 hodin).