Nejméně se tento turnaj povedl Staříči. V prvním zápase vedl po gólech Strakoše a Peška nad Odrami 2:1, ale tři minuty před koncem vyrovnal Murin a v posledních vteřinách otočil zápas Adolf Káňa. Ve druhém zápase, proti Orlu Štramberk, vyhrál poločas 1:0, nicméně hned na začátku druhé části o vedení přišel a nakonec prohrál 3:1.

Překvapení se ale rýsovalo na špici tabulky. Do čela se mohl dostat kopřivnický Jokerit, který hned v prvním zápase hrál s lídrem soutěže Orlem Štramberk. A hned ze začátku se do něj pustil. Výsledkem bylo poločasové vedení 3:0. Orel ale přidal a za 10 minut bylo skóre vyrovnané. O vítězství Jokeritu rozhodl 6 minut před koncem kapitán Karel Prchal. Jokeritu se ovšem ve druhém zápase proti Beach Boys Odry B nedařilo a prohrál vysoko 2:8. Orel si poté poradil se Staříčem, a vrátil se tak do čela soutěže.

Ani bod nezískal rovněž FST Vicher Frýdek-Místek, který prohrál s El Pržnem i s Bidolidem Nový Jičín a zůstává tak se 4 body na chvostu tabulky.

Výsledky 9. - 10. kola Frensport 2. okresní třídy futsalu: Beach Boys Odry B - FK Staříč 3:2 (1:2), branky: Káňa Adolf 2, Murin Miroslav - Strakoš Dalibor, Pešek Martin; Orel Štramberk - FC Jokerit Kopřivnice 3:4 (0:3), branky: David Petr, Buzek Petr, Martinovský Tomáš - Kružliák Petr 2, Hanzelka Radek, Prchal Karel, ČK: Sarténa Jaroslav; FC Jokerit Kopřivnice - Beach Boys Odry B 2:8 (2:3), branky: Němec Jaromír, Prchal Karel - Káňa Adolf 2, Fojtík Jan, Klevar Ondřej, Mališ Robert, Frais Denis, Veselý Filip, Káňa Jiří; Orel Štramberk - FK Staříč 3:1 (0:1), branky: Buzek Petr 2, Martinovský Tomáš - Strakoš Dalibor; Bidolido Team Nový Jičín - El Pržno 4:3 (3:1), branky: Minárik Michal 2, Juřík Martin, Eliáš Zdeněk - Grégr David, Valerian Jan, Pitřík Rostislav, ŽK: Křivák Martin - Skotnica Vladimír; Delta Frýdlant nad Ostravicí B - FST Vicher Frýdek–Místek 4:1 (1:0), branky: Březina Jakub 2, Mekyňa Dalibor, Snašel Jakub - Petrus Tomáš, ŽK: Březina Jakub, Gonda Marek - Kovalčík Lumír; FST Vicher Frýdek-Místek - Bidolido Team Nový Jičín 1:4 (1:2), branky: Opavský Petr - Minárik Michal, Juřík Martin, Stříteský Roman, Medek Aleš, ŽK: Kovalčík Lumír - Minárik Michal, Křivák Martin; El Pržno - Delta Frýdlant nad Ostravicí B 5:1 (2:0), branky: Pitřík Rostislav 3, Šigut Jiří, Vrobel Tomáš - Březina Jakub, ŽK: Fišer Martin.

Pořadí střelců – 12 branek: Pešek Martin (FK Staříč), Buzek Petr (Orel Štramberk), 10 branek: Medek Aleš (Bidolido Team Nový Jičín), Pitřík Rostislav (El Pržno), 9 branek: Žurovec David (FK Staříč), Prchal Karel (Jokerit Kopřivnice), Minárik Michal (Bidolido Team Nový Jičín), 8 branek: Křivák Martin (Bidolido Team Nový Jičín), Lučan Jan (Orel Štramberk), Opavský Petr (Vicher Frýdek - Místek), 7 branek: Hanzelka Radek (Jokerit Kopřivnice), Frais Denis (Beach Boys Odry B), Kružliák Petr (Jokerit Kopřivnice), Strakoš Dalibor (FK Staříč), Březina Jakub (Delta Frýdlant nad Ostravicí B), 6 branek: Michna Jiří (El Pržno), Káňa Jiří (Beach Boys Odry B), 5 branek: Adámek Libor (Orel Štramberk), Káňa Adolf (Beach Boys Odry B), Vrobel Tomáš (El Pržno).

Los 6. turnaje – sobota 23. ledna, 8.00 Orel Štramberk - FST Vicher Frýdek-Místek, 8.45 FC Jokerit Kopřivnice - Bidolido Team Nový Jičín, 9.30 Orel Štramberk - Bidolido Team Nový Jičín, 10.15 FST Vicher Frýdek-Místek - FC Jokerit Kopřivnice, 11.00 El Pržno - FK Staříč, 11.45 Delta Frýdlant nad Ostravicí B - Beach Boys Odry B, 12.30 Beach Boys Odry B - El Pržno, 13.15 Delta Frýdlant nad Ostravicí B - FK Staříč. (mak)

1. Orel Štramberk1080240:1924 (15)
2. Jokerit Kopřivnice1071231:2922 (7)
3. Bidolido Team Nový Jičín1061342:2719 (-2)
4. Beach Boys Odry B1061335:2319 (4)
5. FK Staříč1050536:3215 (-6)
6. El Pržno1021727:417 (-8)
7. Delta Frýdlant n. O. B1021727:417 (-5)
8. Vicher Frýdek - Místek1011818:444 (-8)