PÁTEK 22. KVĚTNA

Okresní přebor starší přípravky, 14. kolo, 16.30 Tísek – Odry, Kopřivnice – Fulnek

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 12. kolo, 16.00 Kateřinice – Tichá, 16.30 Mořkov – Lichnov, Veřovice – Štramberk, Vlčovice-Mniší – Kopřivnice B

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 12. kolo, 16.30 Bartošovice – Suchdol nad Odrou, Jeseník nad Odrou – Libhošť, Velké Albrechtice – Rybí, Kujavy – Pustějov

Okresní přebor mladší přípravky, 14. kolo, 15.30 Tísek – Odry, Kopřivnice – Fulnek

SOBOTA 23. KVĚTNA

2. liga, 28. kolo, 17.00 Fotbal Fulnek – 1. FC Slovácko

B třída – skupina B, 24. kolo, 16.30 TJ Klimkovice – FK Darkovičky (Chýlek, Podracký)

B třída – skupina D, 24. kolo, 16.30 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – SK Metylovice (Rýdel, Klement)

Krajský přebor staršího dorostu, 26. kolo, 9.00 FC Bílovec – Krnov (Klučka), 10.00 FC Kopřivnice – Fotbal Třinec B (Kyselý), 14.45 Hájek a synové Jakubčovice – Fotbal Frýdek-Místek B (Takáč)

Krajský přebor mladšího dorostu, 26. kolo, 11.15 FC Bílovec – Krnov, 12.15 FC Kopřivnice – Fotbal Třinec B, 12.45 Hájek a synové Jakubčovice – Fotbal Frýdek-Místek B

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 24. kolo, 16.30 Kateřinice – Skotnice (Brabec)

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 22. kolo, 9.00 TJ Vagonka Studénka – Olympia Bruntál (Klement), 10.00 Fotbal Fulnek – SK Kravaře (Burian), hřiště Strahovice

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 22. kolo, 10.45 TJ Vagonka Studénka – Olympia Bruntál (Klement), 11.45 Fotbal Fulnek – SK Kravaře (Burian), hřiště Strahovice

Okresní přebor mužů, 24. kolo, 16.30 Štramberk – Rybí (Šelepa, P. Lakomý), Trojanovice-Bystré – Nový Jičín B (Dresler, Haluska)

III. třída, 22. kolo, 16.30 Studénka – Trojanovice I (Macháč, Přívratský), Skotnice – Bartošovice (L. Glogar), Petřvald na Moravě B – Fulnek C (Mikolanda, Veselka), Vražné – Kujavy (Strnadel)

IV. třída – skupina A, 22. kolo, 16.30 Bordovice – Mořkov B (Bogár), Tichá B – Mošnov (Pargáč), Nová Horka – Ženklava (Mareček), Hostašovice – Odry B (S. Glogar)

IV. třída – skupina B, 22. kolo, 16.30 Tísek B – Hájek a synové Jakubčovice B (Valošek), Kravín – Děrné (Baroň), hřiště Bílovec, Stachovice – Pustějov (Žitník), Bílov – Bravantice (Fegler), hřiště Stará Ves

Okresní přebor dorostu, 24. kolo, 14.15 Studénka – Mořkov (Přívratský), Suchdol nad Odrou – Trojanovice I (Rýdel), 16.30 Příbor – Sedlnice (Fišer), Jeseník nad Odrou – Stachovice (Tisovský)

Okresní soutěž dorostu, 22. kolo, 14.15 Štramberk – Rybí (P. Lakomý), Petřvald na Moravě – Pustějov (Veselka), 15.30 Spálov – Kunín (Pavelek)

Okresní přebor starších žáků, 22. kolo, 10.00 Trojonovice-Bystré – Štramberk (Knoll), 14.15 Tísek – Mořkov (Valošek), 14.30 Vražné – Příbor (Strnadel)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 22. kolo, 14.15 Hostašovice – Nový Jičín B (S. Glogar), 14.30 Tichá – Štramberk B (Pargáč)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 22. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou – Bartošovice (Klučka)

NEDĚLE 24. KVĚTNA

Moravskoslezská divize – skupina E, 26. kolo, 16.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – Městský fotbalový klub Havířov (Svoboda – Langhammer, Vykopal)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 14. kolo, 10.00 AFC Veřovice – Kotouč Štramberk (Nesrsta)

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 24. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek – FC Vítkovice B (Stloukal – mladšího dorostu – skupina E, 24. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek – FC Vítkovice B (Hrňa – Stloukal, Rýdel)

A třída – skupina B, 24. kolo, 16.30 FC Libhošť – SK Dětmarovice (Podracký – Kuběna, Klučka)

B třída – skupina D, 24. kolo, 16.30 FC Vlčovice-Mniší – TJ Sokol Tichá (Bartoš, Kyselý), TJ Sokol Starý Jičín – TJ Janovice (Tomai, Jež), TJ Petřvald na Moravě – TJ Sokol Fryčovice (Kielar, Nitra), FC Bílovec – TJ Odry (Knoll, Brabec), TJ Sokol Kateřinice – FK SK Polanka (V. Kantor, K. Kantor)

Krajský přebor starších žáků, 24. kolo, 9.00 ŠSK IR-PROGRES Bílovec B – FC Ostrava-Jih (Seidler), hřiště Velké Albrechtice

Krajský přebor mladších žáků, 24. kolo, 10.45 ŠSK IR-PROGRES Bílovec B – FC Ostrava-Jih (Seidler), hřiště Velké Albrechtice

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 22. kolo, 13.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Ostrava-Jih B

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 22. kolo, 14.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FC Ostrava-Jih B (Žáček)

Okresní přebor mužů, 24. kolo, 16.30 Zbyslavice – Mořkov (Fegler, Strnadel), Bravinné – Kunín (Přívratský, Tobola), Spálov – Sedlnice (Ertel, Fišer), Jeseník nad Odrou – Veřovice (Burian, P. Lakomý), Tísek A – Kopřivnice (Macháč, Malina)

III. třída, 22. kolo, 16.30 Hladké Životice – Lubina (Kontoršikov), Straník – Žilina (Vrábel, Mastný)

IV. třída – skupina A, 22. kolo, 16.30 Bernartice nad Odrou – Životice /Hodslavice/ B (Žitník)

IV. třída – skupina B, 22. kolo, 16.30 Vrchy – Olbramice (Malina), Heřmanice – Jistebník nad Odrou (Pavelek)

Okresní přebor dorostu, 24. kolo, 14.00 Vlčovice-Mniší – Tichá, 14.15 Tísek – Starý Jičín (Haluska)

Okresní soutěž dorostu, 22. kolo, 13.30 Libhošť – Lichnov (Klučka), 14.00 Straník – Žilina (Mastný), 16.30 Vražné – Jistebník nad Odrou (Tisovský)

Okresní přebor starších žáků, 22. kolo, 10.00 Kateřinice – Trojanovice I (Baroň), Skotnice – Lichnov (P. Lakomý), 14.30 Petřvald na Moravě – Kunín (Mikolanda)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 22. kolo, 10.00 Libhošť – Sedlnice (Neckář), Lubina – Veřovice (Pargáč), Straník – Kopřivnice B (Rýdel)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 22. kolo, 14.00 Hladké Životice – Hájek a synové Jakubčovice B (Kontoršikov), 14.15 Spálov – Pustějov (Fišer), Bernartice nad Odrou – Bravantice (Žitník)