PÁTEK 23. ŘÍJNA

Okresní přebor starší přípravky, 9. kolo, 16.00 Odry – Nový Jičín, 16.30 Fulnek – Bílovec, Kopřivnice B – Studénka

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 1. kolo, 16.30 Veřovice – Tichá, Štramberk – Mořkov, Vlčovice-Mniší – Kateřinice

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 1. kolo, 16.30 Libhošť – Pustějov, Jeseník nad Odrou – Bartošovice, Kujavy – Kunín, Velké Albrechtice – Suchdol nad Odrou

Okresní přebor mladší přípravky, 9. kolo, 15.30 Fulnek – Bílovec, Kopřivnice B – Studénka, 16.00 Odry – Nový Jičín

SOBOTA 24. ŘÍJNA

Moravskoslezská liga mužů, 12. kolo, 14.30 Fotbal Fulnek – SK Sulko Zábřeh (Plesar – Pochylý, Paták)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 9. kolo, 14.00 Slavia Stachovice – Kotouč Štramberk (Pustějovský)

I. B třída – skupina D, 12. kolo, 14.30 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – TJ Sokol Tichá (Kyselý – Bartoš, Juřina)

Krajský přebor staršího dorostu, 12. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – SK Brušperk (Žáček)

Krajský přebor mladšího dorostu, 12. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín – SK Brušperk (Žáček)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 12. kolo, 10.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – AFC Veřovice (Tobola)

Krajský přebor starších žáků, 12. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – ŠSK IR-Progres Bílovec B (Knoll)

Krajský přebor mladších žáků, 12. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – ŠSK IR-Progres Bílovec B

Okresní přebor mužů, 12. kolo, 14.30 Velké Albrechtice – Tísek (Kontoršikov, Přívratský), Trojanovice I – Jeseník nad Odrou (L. Glogar, Baroň), Zbyslavice – Kunín (Pavelek, Fišer), Kopřivnice – Nový Jičín B (Vrábel, Knoll), Skotnice – Sedlnice (Pobořil, Brabec)

III. třída, 1. kolo, 10.00 Fulnek B – Vražné (Fegler), 14.30 Trojanovice-Bystré – Studénka (Rýdel, Mikolanda), Petřvald na Moravě B – Hladké Životice (Mastný, Vrábel)

IV. třída – skupina A, 1. kolo, 14.30 Ženklava – Lubina (Kniezek), Nová Horka – Veřovice B (Pargáč), Tichá B – Vlčovice-Mniší B (Šelepa)

IV. třída – skupina B, 1. kolo, 12.00 Bílov – Stachovice (Přívratský) hřiště Velké Albrechtice, 14.00 Odry B – Děrné (Žitník), 14.30 Kravín –

Hájek a synové Jakubčovice B (Malina) hřiště Bílovec, Heřmanice – Olbramice (Pavelek), Pustějov – Mankovice (Burian)

Okresní přebor dorostu, 1. kolo, 12.15 Suchdol nad Odrou – Spálov (Tisovský), Trojanovice I – Tichá (Baroň), Trojanovice-Bystré – Studénka (Mikolanda), Petřvald na Moravě – Starý Jičín (Vrábel), 14.30 Příbor – Kateřinice (Veselka)

Okresní soutěž dorostu, 1. kolo, 12.00 Pustějov – Libhošť (Haluska), 17.25 Kunín – Štramberk (Bogár) hřiště Nový Jičín

Okresní přebor starších žáků, 1. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou – Příbor (Fišer), 15.00 Kunín – Veřovice (Bogár) hřiště Nový Jičín

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 1. kolo, 10.00 Trojanovice-Bystré – Libhošť (Takáč), 12.30 Tichá – Sedlnice (Šelepa)

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 3. kolo, 10.00 Bartošovice – Bernartice nad Odrou (Burian)

NEDĚLE 25. ŘÍJNA

Moravskoslezská liga žen, 9. kolo, 14.30 Spartak Lubina – Sokol Dobratice (Rygel)

Moravskoslezská divize žen – skupina A, 9. kolo, AFC Veřovice – 1. Dámský FC Hlučín B (Osička)

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E, 12. kolo, 10.15 Fotbal Fulnek – Městský FK Havířov (Šalata – Brabec, Kubánek)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E, 12. kolo, 12.30 Fotbal Fulnek – Městský FK Havířov (Brabec – Šalata, Kubánek)

Krajský přebor mužů, 12. kolo, 14.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – FK Krnov (Adamec – Vojkovský, Krba)

I. B třída – skupina D, 12. kolo, 14.30 TJ Sokol Starý Jičín – NFC Lichnov (Malý, Tobola), TJ Odry – TJ Sokol Kateřinice (Klement – Dresler, Tomšík), TJ Petřvald na Moravě – FK Staříč (Třuslo, Jurajdová)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 12. kolo, 12.15 TJ Odry – TJ Sokol Hať (Tomšík)

Krajský přebor starších žáků, 12. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín – Hájek a synové Jakubčovice (Bartoš)

Krajský přebor mladších žáků, 12. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín – Hájek a synové Jakubčovice

Krajská soutěž starších žáků – skupina A, 1. kolo, 9.00 TJ Odry – TJ Sokol Vrbno pod Pradědem (Dresler)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A, 1. kolo, 10.45 TJ Odry – TJ Sokol Vrbno pod Pradědem

Krajská soutěž mladších žáků – skupina B, 1. kolo, 11.00 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – SK Brušperk

Krajská soutěž starších žáků – skupina B, 1. kolo, 12.30 TJ EPO Frenštát pod Radhoštěm – SK Brušperk (Žáček)

Okresní přebor mužů, 12. kolo, 14.30 Spálov – Rybí (T. Lakomý, P. Lakomý), Mořkov – Štramberk (Novák, Kontoršikov)

III. třída, 1. kolo, 14.30 Jistebník nad Odrou – Bordovice (Ertel), Straník – Kujavy (Žitník, Tisovský), Bartošovice – Bravinné (Fegler)

IV. třída – skupina A, 1. kolo, 10.15 Žilina – Hostašovice (Bogár), 14.30 Bernartice nad Odrou – Mořkov B (Baroň), Skotnice B-Mošnov – Životice-Hodslavice (Mikolanda) hřiště Mošnov

IV. třída – skupina B, 1. kolo, 14.30 Bravantice – Vrchy (Polák)

Okresní přebor dorostu, 1. kolo, 12.15 Mořkov – Jeseník nad Odrou (Kontoršikov)

Okresní soutěž dorostu, 1. kolo, 12.00 Straník – Lubina (Tisovský), 12.15 Sedlnice – Vražné (Strnadel), 12.30 Žilina – Lichnov (Bogár)

Okresní přebor starších žáků, 1. kolo, 10.00 Kateřinice – Tísek (Rýdel), Mořkov – Hostašovice (Pargáč), Skotnice – Vražné (P. Lakomý), 12.30 Petřvald na Moravě – Štramberk (Mastný)

Okresní soutěž starších žáků – skupina A, 1. kolo, 10.00 Rybí – Vlčovice-Mniší (Malina), Straník – Lichnov

Okresní soutěž starších žáků – skupina B, 1. kolo, 12.15 Bernartice nad Odrou – Spálov (Baroň), 12.30 Starý Jičín – Jeseník nad Odrou (Kyselý), Bravantice – Hladké Životice (Polák)