Sobota 9. června

Moravskoslezská divize mužů skupina E, 28. kolo
15.30 FK Nový Jičín - FC Elseremo Brumov (Mojžíš Tobola, Galásek)

Moravskoslezská divize žen skupina A, 24. kolo
14.45 Slavia Stachovice - Kotouč Štramberk (Bečica)

I. A třída skupina B, 26. kolo
17.00 TJ Petřvald na Moravě - TJ Bystřice (Juřička Tabášek, Žvak)

I. B třída skupina D, 26. kolo
17.00 TJ Tatran Jakubčovice - FC Libhošť (Přeček, Kret)

Okresní přebor mužů, 26. kolo
17.00 Stachovice - Sedlnice, Příbor - Kunín, Štramberk - Zbyslavice, Trojanovice I. - Velké Albrechtice

III. třída, 14. kolo, 17.00
Vražné - Nová Horka, Fulnek - Pustějov

IV. třída skupina A, 14. kolo
17.00 Vlčovice-Mniší B - Bernartice nad Odrou, Hodslavice - Tichá B, Lubina - Bartošovice B

IV. třída skupina B, 14. kolo
14.30 Velké Albrechtice B - Lubojaty, 17.00 Kravín - Mankovice (hřiště Bílovec), Odry B - Bravantice, Olbramice - Pustějov B, Vrchy - Kujavy

Moravskoslezská divize dorostu U-19 skupina E, 26. kolo
10.15 FK Nový Jičín - Slavia Opava

Moravskoslezská divize dorostu U-17 skupina E, 26. kolo
12.30 FK Nový Jičín - Slavia Opava

Krajská soutěž staršího dorostu skupina B, 26. kolo
10.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - FC Kopřivnice (Kyselý), 14.45 TJ Petřvald na Moravě - Fotbal Fulnek (Žvak)

Okresní přebor dorostu, 26. kolo
14.30 Tichá - Studénka, Pustějov - Kateřinice, Trojanovice I - Vražné (hřiště Bystré), 14.45 Štramberk - Lichnov

Moravskoslezská liga žáků U-13 skupina Sever, 28. kolo
10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec - SK Hranice

Moravskoslezská liga žáků U-12 skupina Sever, 28. kolo
11.30 ŠSK IR-Progres Bílovec - SK Hranice

Krajský přebor mladších žáků, 26. kolo
13.00 TJ Tatran Jakubčovice - FC MSA Dolní Benešov

Krajský přebor starších žáků, 26. kolo
15.00 TJ Tatran Jakubčovice - FC MSA Dolní Benešov (Mudra)

Okresní přebor starších žáků, 12. kolo
10.00 Suchdol n. O. - Příbor, Fulnek - Libhošť

Neděle 10. června

Moravskoslezská divize žen skupina A, 24. kolo
15.00 Spartak Lubina - FC Vítkovice 1919 (Priesol)

Krajský přebor mužů, 28. kolo
17.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - TJ Háj ve Slezsku (Mikeska Herda, Galásek)

I. A třída skupina A, 26. kolo
17.00 FC Bílovec - TJ Heřmanice (Klimek Bednář, Voznica)

I. B třída skupina B, 26. kolo
17.00 TJ Sokol Vřesina - FC Ostrava-Jih (Haluska, Tobola)

I. B třída skupina D, 26. kolo,
10.00 FK Nový Jičín B - FK Staříč (Břežný Ham, Kontoršikov), 17.00 NFC Lichnov - FC Kopřivnice (Kielar, Podracký), TJ Sokol Tichá - TJ Sokol Starý Jičín (Mankovecký, Klečacký), TJ Slavoj Jeseník nad Odrou - TJ Sokol Fryčovice (Fanc, Přeček), TJ Sokol Kateřinice - TJ Odry (Novák, Závodný), FC Vlčovice-Mniší - TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Sikora, Bartek)

Okresní přebor mužů, 26. kolo
17.00 Bartošovice - Bordovice, Skotnice - Jistebník nad Odrou, Mořkov - Hladké Životice

III. třída, 14. kolo
17.00 Rybí - Žilina, Tísek - Troj.-Bystré, Petřvald n. M. B - Bravinné, Spálov - Studénka

IV. třída skupina A, 14. kolo
17.00 Veřovice B - Straník, Ženklava - Hostašovice, 17.30 Mořkov B - Skotnice B-Mošnov (hřiště Životice)

IV. třída skupina B, 14. kolo
17.00 Děrné - Heřmanice

Krajská soutěž staršího dorostu skupina A, 26. kolo
14.45 TJ Sokol Vřesina - Budišov n. B. (Brezovský)

Okresní přebor dorostu, 26. kolo
14.30 Starý Jičín - Kunín, 14.45 Rybí - Libhošť, Mořkov - Spálov

Krajský přebor starších žáků, 26. kolo
12.30 FK Nový Jičín - TJ Jiskra Rýmařov (Kontoršikov)

Krajský přebor starších žáků, 26. kolo
14.15 FK Nový Jičín - TJ Jiskra Rýmařov

Okresní přebor starších žáků, 12. kolo
10.00 Starý Jičín - Kunín, 14.45 Studénka - Kateřinice, 15.00 Veřovice - Štramberk

Okresní soutěž starších žáků skupina A, 12. kolo
10.00 Rybí - Troj.-Bystré, 15.00 Ženklava - Straník, Vlčovice-Mniší - Mořkov, Petřvald n. M. - Tichá, Sedlnice - Lichnov

Okresní soutěž starších žáků skupina B, 12. kolo
10.00 Bartošovice - Jeseník nad Odrou, 14.30 Hladké Životice - Bravantice, Děrné - Pustějov, 14.45 Spálov - Jistebník nad Odrou