PÁTEK 9. KVĚTNA

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
16.30 Kateřinice – Kunín

SOBOTA 10. KVĚTNA

Moravskoslezská divize, sk. E
16.30 Nový Jičín – Šumperk (Handlíř – Slavík, Šištík)

I. A třída, sk. B
16.30 Veřovice – Raškovice (Potiorek – Mankovecký, Žáček)

I. B třída, sk. D
16.30 Suchdol – Kateřinice (Plevza – Bartek, Seidler), Vlčovice – Bordovice (Švec – Žurovec, Fieber), Hukvaldy – Kopřivnice (Ondračka st. – Kubáček, Šimek)

Okresní přebor mužů
16.30 Trojanovice I – Spálov (Mužík), Studénka – Lichnov (Vrábel, Horáková), Troj.-Bystré – Kunín (Pala, Žitník), Skotnice – Mořkov (L. Tobola)

Okresní soutěž mužů, sk. A
16.30 Mořkov B – Lubina (hř. Životice, V. Rýdel ml.), Hodslavice – Ženklava (V. Rýdel st.), Tichá B – Hostašovice (Bogár)

Okresní soutěž mužů, sk. B
16.30 Nová Horka – Petřvald n. M. B (M. Vrána), Bravantice – Sedlnice (Ručka)

Okresní soutěž mužů, sk. C
16.30 Kujavy – Heřmanice (Mikunda), Mankovice – Pustějov (L. Glogar)

Moravskoslezská divize st. a ml. dorostu, sk. E
10.15/12.30 Nový Jičín – Zábřeh (Caletka – T. Lakomý, Hrňa)

Krajská soutěž st. dorostu, sk. A
14.15 Suchdol – Stará Bělá (Seidler)

Krajská soutěž st. dorostu, sk. B
13.30 Skotnice – Mořkov (L. Tobola)

Okresní přebor st. dorostu
14.15 Troj.-Bystré – Fulnek (Žitník), Štramberk – Tichá (Mikolanda)

Okresní soutěž st. dorostu
16.30 Jeseník n. O. – Lichnov (Pavelek)

Žákovská liga Morava – sever U15/U14
11.45/10.00 Bílovec – Vítkovice (Těšina – Beseda, Tisovský)

Krajská soutěž st. a ml. žáků, sk. A
9.00/10.45 Odry – Vřesina (L. Tobola)

Okresní přebor st. žáků
10.00 Suchdol n. O. – Starý Jičín (Vrábel), Štramberk – Kunín (Sladký), 14.30 Studénka – Libhošť (Horáková)

Okresní soutěž st. žáků, sk. A
14.30 Vražné – Pustějov. Okresní soutěž st. žáků, sk. B, 14.30 Bravantice – Spálov (Ručka)

Okresní soutěž st. žáků, sk. C (1+6)
14.30 Příbor – Sedlnice. Okresní přebor ml. žáků, sk. A, 10.00 Lubina – Čeladná

NEDĚLE 11. KVĚTNA

I. B třída, sk. D
16.30 Starý Jičín – Libhošť (J. Vrána – Tisovský, Pobořil), Jistebník – Jakubčovice (Bartek – Kielar, Kyselý), Kozlovice – Jeseník n. O. (Pargáč – Kubánek, Žurovec), Tichá – Odry (Valošek – Slaný, Brabec)

Okresní přebor mužů
10.15 Žilina – Vel. Albrechtice (Horáková, P. Lakomý), 16.30 Bartošovice – Fulnek (Pavelek, V. Rýdel st.), Tísek – Odry B (Fieber, Mužík)

Okresní soutěž mužů, sk. A
16.30 Rybí – Vlčovice-Mniší B (Polák), Veřovice B – Straník (Pala)

Okresní soutěž mužů, sk. B
16.30 Olbramice – Příbor (Mikunda), Skotnice B – Zbyslavice (hř. Mošnov, Bogár)

Okresní soutěž mužů, sk. C
16.30 Bernartice n. O. – Bravinné (Vrábel), Vražné – Hladké Životice (Mikolanda), Děrné – Stachovice (Žitník)

Krajský přebor st. a ml. dorostu
10.00/12.15 Bílovec – Heřmanice (Vlček)

Krajská soutěž st. dorostu, sk. A
13.30 Studénka – Klimkovice (L. Tobola)

Krajská soutěž st. dorostu, sk. B
10.00 Frenštát p. R. – St. Město Fr.-M. (Kyselý)

Okresní přebor st. dorostu
14.00 Starý Jičín – Kateřinice (Pobořil)

Okresní soutěž st. dorostu
13.30 Petřvald n. M. – Kunín (hř. Jistebník, Kyselý), 13.45 Libhošť – Vlčovice-Mniší (V. Rýdel ml.)

Okresní přebor st. žáků
13.15 Bartošovice – Jeseník n. O. (V. Rýdel st.)

Okresní soutěž st. žáků, sk. A
13.00 Ženklava – Hladké Životice

Okresní soutěž st. žáků, sk. B
10.00 Jistebník n. O. – Vel. Albrechtice

Okresní soutěž st. žáků, sk. C (1+6)
10.00 Kateřinice – Mořkov

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
10.00 Hodslavice – Tichá, 14:30 Veřovice – Hostašovice