SOBOTA 20. ZÁŘÍ

MUŽI

Moravskoslezská divize mužů, sk. E
16.00 Nový Jičín - Vítkovice (Tacina Šištík, Černoevič)

I. A třída, sk. B
16.00 Veřovice - Frenštát p. R. (Bednář Pasterčák, Brabec)

I. B třída, sk. D
16.00 Odry - Spálov (Bartek Plevza, Kubánek), Jakubčovice - Bordovice (Seidler Hrňa, Žáček)

Okresní přebor mužů
16.00 Kunín - Lichnov (Pavelek, V. Rýdel st.), Fulnek - Odry B (Pustějovský, Pobořil), Příbor - Štramberk (Bogár, Mikolanda /oba SD/), Vel. Albrechtice - Trojanovice I (Klement /SD1/), Pustějov - Skotnice (Ručka /SD1/, J. Vrána)

III. třída
16.00 Lubina - Rybí (Žitník), Vražné - Bravantice (Fieber)

IV. třída, sk. A
16.00 Vlčovice-Mniší B - Nová Horka (Býma), Mořkov B - Hodslavice (hř. Životice, M. Vrána)

IV. třída, sk. B
16.00 Mankovice - Bravinné (Malina), Kujavy - Děrné (Horáková), Tísek B - Heřmanice (hř. Lubojaty, Glogar)

DOROST

Krajský přebor st. a ml. dorostu
10.00/12.15 Frenštát p. R. - Třebovice (Bartoš)

Krajská soutěž st. dorostu, sk. A
13.30 Fulnek - Budišov n. B. (Pobořil), 13.45 Odry - Vítkov (Kubánek)

Okresní přebor st. dorostu
16.00 Kateřinice - Suchdol n. O. (Mikšík)

Okresní soutěž st. dorostu (1+6)
hř. Straník, 9.00 Ženklava - Straník, 10.30 Kunín - Ženklava, 12.00 Straník - Kunín

ŽÁCI

Žákovská liga Morava sever U13/U12
11.30/10.00 Bílovec - Sigma Olomouc (Těšina, Matuška)

Okresní přebor st. žáků, sk. A
13.45 Kunín - Kopřivnice B (V. Rýdel st.)

Okresní přebor st. žáků, sk. B
10.00 Fulnek - Suchdol n. O. (Malina), 14.00 Pustějov - Studénka (J. Vrána)

Okresní soutěž st. žáků, sk. A (1+6)
10.00 Lubina - Trojanovice I, Hukvaldy - Hostašovice, 14.00 Příbor - Tichá

Okresní soutěž st. žáků, sk. B (1+6)
14.00 Vel. Albrechtice - Spálov

NEDĚLE 21. ZÁŘÍ

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, sk. B
10.00 Veřovice - Holešovské holky (Vojkovský), 14.00 Lubina - Stachovice (L. Kneisl), 15.00 Štramberk - Nové Sady (Priesol)

MUŽI

I. A třída, sk. A
16.00 Bílovec - SO Bruntál (Chlebovský Višňovský, Pobořil)

I. B třída, sk. D
16.00 Libhošť - Tichá (Malchárek Jurajdová, Brabec), Kozlovice - Starý Jičín (T. Lakomý Kyselý, Plevza), Jistebník - Kopřivnice (Krzisch Pretsch, J. Vrána), Kateřinice - Suchdol (Klečka Hrubý, Herda), Jeseník n. O. - Vlčovice (Švec Závodný, Pustějovský)

Okresní přebor mužů
16.00 Mořkov - Bartošovice (Býma, Hrňa), Tísek - Studénka (Glogar, Mikšík)

III. třída
16.00 Zbyslavice - Troj.-Bystré (Mikolanda), Ženklava - Hostašovice (V. Rýdel st.), Hladké Životice - Skotnice B-Mošnov (M. Vrána), Petřvald B - Žilina (V. Rýdel ml.)

IV. třída, sk. A
16.00 Kunín B - Tichá B (Malina), Sedlnice - Straník (Polák), Veřovice B - Bernartice n. O. (Žitník)

IV. třída, sk. B
15.00 Jakubčovice B - Stachovice (Horáková), 16.00 Olbramice - Bílov (Klement)

DOROST

Krajská soutěž st. dorostu, sk. A
13.30 Bílovec - Vrbno p. P. (Pobořil)

Krajská soutěž st. dorostu, sk. B
13.45 Mořkov B. - Albrechtice (Hrňa)

Okresní přebor st. dorostu
12.00 Vlčovice-Mniší - Lichnov (Hykl), 13.00 Jistebník n. O. - Starý Jičín (J. Vrána), Jeseník n. O. - Veřovice (Pustějovský), 13.15 Libhošť - Troj.-Bystré (Brabec)

ŽÁCI

Krajský přebor st. a ml. žáků
9.00/10.45 Nový Jičín - Vratimov (Pala)

Krajská soutěž st. a ml. žáků, sk. A
10.00/11.45 Odry - Hradec n. M. (Tobola)

Okresní přebor st. žáků, sk. A
10.00 Libhošť - Troj.-Bystré (Fieber), Mořkov - Bartošovice (Sladký)

Okresní přebor st. žáků, sk. B
13.30 Tísek - Bravantice (Mikšík)

Okresní soutěž st. žáků, sk. A (1+6)
10.00 Kateřinice - Lichnov

Okresní soutěž st. žáků, sk. B (1+6)
10.00 Jistebník n. O. - Hladké Životice

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
10.00 Hodslavice - Straník

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
14.00 Děrné - Starý Jičín