Sobota 9. dubna

Moravskoslezská divize žen – skupina A
14. kolo, 14.00 Sokol Trojanovice I. – FC Vítkovice (Hanák)

1. A třída – skupina B
16. kolo, 15.30 FC Vlčovice-Mniší – TJ Depos Horní Suchá (Beran – Přeček, Fanc), AFC Veřovice – SK Stonava (Levinger – Křenek, Selník)

2. B třída – skupina D
16. kolo, 15.30 Hájek a synové Jakubčovice – TJ Petřvald na Moravě (Klečacký – Kolarský, Tisovský), TJ Sokol Tichá – TJ Sokol Starý Jičín (Brabec, Tobola), TJ Nový Jičín B – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Kontoršikov, Kubánek) hřiště Hodslavice

Okresní přebor mužů
16. kolo, 15.30 Příbor – Hladké Životice, Kopřivnice – Trojanovice I, Štramberk – Velké Albrechtice, Bordovice – Spálov

III. třída
16. kolo, 15.30 Trojanovice-Bystré – Vražné, Petřvald na Moravě B – Nová Horka, Pustějov A – Stachovice

Moravskoslezská divize staršího dorostu – skupina E
18. kolo, 10.15 TJ Nový Jičín – FC Slušovice (Hess – Futerko, Bátrla)

Moravskoslezská divize mladšího dorostu – skupina E
18. kolo, 12.30 TJ Nový Jičín – FC Slušovice (Futerko – Hess, Bátrla)

Krajský přebor staršího dorostu
20. kolo, 10.15 FC Bílovec – FC Slavoj Bruntál-Staré Město (Krba)

Krajský přebor mladšího dorostu
20. kolo, 12.30 FC Bílovec – FC Slavoj Bruntál-Staré Město

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B
16. kolo, 13.15 FC Kopřivnice – TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou (Kyselý), 14.30 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Skotnice (Haluska)

Krajský přebor starších žáků
16. kolo, 9.00 FC Kopřivnice – Městský FK Havířov B (Žáček), 13.30 Hájek a synové Jakubčovice – Slavia Opava (Tisovský)

Krajský přebor mladších žáků
16. kolo, 10.45 FC Kopřivnice – Městský FK Havířov B, 12.00 Hájek a synové Jakubčovice – Slavia Opava (Tisovský)

Okresní přebor starších žáků
14. kolo, 10.00 Štramberk – Skotnice, 13.30 Příbor – Jeseník nad Odrou, Veřovice – Libhošť

Neděle 10. dubna

Moravskoslezská divize mužů – skupina E
20. kolo, 15.30 TJ Nový Jičín – FC MSA Dolní Benešov (Gloser – Růžička, Bartoň)

Moravskoslezská liga žen
14. kolo, 14.00 Spartak Lubina – FK Olomouc (Pustějovský)

Moravskoslezská divize žen – skupina A
14. kolo, 10.00 Fotbal Studénka – SK Brušperk (Kneisl), AFC Veřovice – Kotouč Štramberk (Krištof)

1. A třída – skupina A
16. kolo, 15.30 FC Bílovec – FK Sokol Mokré Lazce (Bednář – Klimek, Jantoš)

2. B třída – skupina D
16. kolo, 15.30 NFC Lichnov – FC Libhošť (Kyselý, Žáček), TJ Odry – FC Kozlovice (Porubek – Migota, Krba), TJ Sokol Kateřinice – FK Staříč (Malchárek, Kubáček)

Okresní přebor mužů
16. kolo, 15.30 Sedlnice – Jistebník nad Odrou, Mořkov – Kunín, Zbyslavice – Skotnice

III. třída
16. kolo, 10.15 Žilina – Bartošovice, 15.30 Tísek – Rybí, Bravinné – Kujavy

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A
16. kolo, 13.15 TJ Odry – TJ Sokol Vřesina (Krba)

Krajský přebor starších žáků
16. kolo, 9.00 TJ Nový Jičín – FC Baník Ostrava C (Pobořil)

Krajský přebor mladších žáků
16. kolo, 10.45 TJ Nový Jičín – FC Baník Ostrava C

Krajská soutěž starších žáků – skupina A
10. kolo, 9.00 TJ Odry – TJ Ludgeřovice (Seidler)

Krajská soutěž mladších žáků – skupina A
10. kolo, 10.45 TJ Odry – TJ Ludgeřovice

Okresní přebor starších žáků
14. kolo, 10.00 Tísek – Fulnek, 13.30 Mořkov – Starý Jičín, 14.30 Studénka – Suchdol nad Odrou