SOBOTA 19. KVĚTNA

I. B třída skupina B, 23. kolo, 17.00 TJ Klimkovice TJ Sokol Kozmice

I. B třída skupina D, 23. kolo, 17.00 FC Kopřivnice TJ Slavoj Jeseník nad Odrou

Okresní přebor mužů, 23. kolo, 11.00 Sedlnice Štramberk, 17.00 Kunín Trojanovice I., Bordovice Příbor, Skotnice Stachovice

III. třída, 21. kolo, 17.00 Fulnek Rybí, Studénka Trojanovice-Bystré

IV. třída skupina A, 21. kolo, 17.00 Hodslavice Vlčovice-Mniší B, Lubina Straník, Mořkov B Bernartice nad Odrou (hřiště Životice), Bartošovice B Tichá B

IV. třída skupina B, 21. kolo, 17.00 TJ Odry B SK Velké Albrechtice B, Olbramice Kravín, SK Real Vrchy Tatran Mankovice, Kujavy Bravantice, Heřmanice FK Pustějov B

Krajská soutěž staršího dorostu skupina A, 23. kolo, 14.45 TJ Odry FK SK Polanka

Krajská soutěž staršího dorostu skupina B, 23. kolo, 10.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm SK Stonava, 14.30 Fotbal Fulnek TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou, 14.45 FC Kopřivnice TJ Petřvald na Moravě

Okresní přebor dorostu, 23. kolo, 10.00 Kateřinice Štramberk, 14.30 Studénka Mořkov, Tichá Pustějov, 14.45 Kunín Trojanovice I., 17.00 Lichnov Rybí

Moravskoslezská liga žáků U-15 skupina Sever, 25. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec Městský FK Havířov

Moravskoslezská liga žáků U-14 skupina Sever, 25. kolo, 11.45 ŠSK IR-Progres Bílovec Městský FK Havířov

Krajský přebor starších žáků, 23. kolo, 9.00 FC Kopřivnice TJ Vítkovice-Svinov

Krajský přebor mladších žáků, 23. kolo, 10.45 FC Kopřivnice TJ Vítkovice-Svinov

Okresní přebor starších žáků, 13. kolo, 15.00 Příbor Studénka

Okresní soutěž starších žáků skupina A, 13. kolo, 14.45 Trojanovice-Bystré Vlčovice-Mniší

Okresní soutěž starších žáků skupina B, 13. kolo, 15.00 Bravantice Bartošovice

NEDĚLE 20. KVĚTNA

Moravskoslezská divize žen skupina A, 21. kolo, 10.00 AFC Veřovice Spartak Lubina, 14.00 Kotouč Štramberk FK Pržno

I. A třída skupina A, 23. kolo, 17.00 FC Bílovec TJ Sokol Krásné Pole

I. B třída skupina D, 23. kolo, 17.00 TJ Odry TJ Tatran Jakubčovice, TJ Sokol Starý Jičín TJ Sokol Kateřinice, FC Libhošť FK Nový Jičín B, NFC Lichnov TJ Sokol Tichá

Okresní přebor mužů, 23. kolo, 17.00 Zbyslavice Bartošovice, Hladké Životice Velké Albrechtice, Jistebník nad Odrou Mořkov

III. třída, 21. kolo, 17.00 Tísek Vražné, Petřvald na Moravě B Nová Horka, Spálov Žilina, Bravinné Pustějov

IV. třída skupina A, 21. kolo, 17.00 Ženklava Veřovice B, Skotnice B-Mošnov Hostašovice (hřiště Mošnov)

IV. třída skupina B, 21. kolo, 17.00 Děrné Lubojaty

Krajská soutěž staršího dorostu skupina A, 23. kolo, 14.30 FC Bílovec TJ Sokol Vřesina

Okresní přebor dorostu, 23. kolo, 12.30 Spálov Vražné, 14.30 FC Libhošť Sokol Starý Jičín

Krajský přebor mladších žáků, 23. kolo, 13.30 TJ Odry TJ Tatran Jakubčovice

Krajský přebor starších žáků, 23. kolo, 15.00 TJ Odry TJ Tatran Jakubčovice

Okresní přebor starších žáků, 13. kolo, 10.00 Kunín Fulnek, Libhošť Suchdol nad Odrou, Kateřinice Štramberk, 15.00 Starý Jičín Veřovice

Okresní soutěž starších žáků skupina A, 13. kolo, 10.00 Lichnov Petřvald na Moravě, 14.45 Straník Mořkov, 15.00 Sedlnice Ženklava, Tichá Rybí

Okresní soutěž starších žáků skupina B, 13. kolo, 14.30 Jistebník nad Odrou Děrné, 14.45 Spálov Vražné, 15.00 Pustějov Hladké Životice