SOBOTA 26. KVĚTNA

Moravskoslezská divize mužů skupina E, 26. kolo, 16.30 FK Nový Jičín FK Mohelnice (Růžička, Drozdy)

Moravskoslezská divize žen skupina A, 22. kolo, 14.45 Slavia Stachovice FC Vítkovice 1919 (Kotík)

I. A třída skupina B, 24. kolo, 17.00 TJ Petřvald na Moravě TJ Sokol Stará Bělá (Migota Šafařík, Žáček), 17.00 AFC Veřovice TJ Sokol Smilovice (Pasterčák Szkuta, Kypús)

I. B třída skupina D, 24. kolo, 17.00 TJ Tatran Jakubčovice NFC Lichnov (Selník Kubáček, Tisovský), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou TJ Odry (Kret, Fanc)

Okresní přebor mužů, 24. kolo, 17.00 Stachovice Bordovice, Příbor Jistebník nad Odrou, Štramberk Kunín, Trojanovice I. Hladké Životice, Velké Albrechtice Zbyslavice

III. třída, 22. kolo, 17.00 Vražné Bravinné, Pustějov Studénka, Trojanovice-Bystré Spálov, Nová Horka Fulnek

IV. třída skupina A, 22. kolo, 17.00 Tichá B Skotnice B-Mošnov, Hostašovice Mořkov B, Vlčovice-Mniší B Ženklava

IV. třída skupina B, 22. kolo, 14.30 Velké Albrechtice B Heřmanice, 17.00 Bravantice Vrchy, Mankovice Děrné (hřiště Jeseník nad Odrou), Kravín Odry B (hřiště Bílovec),

Moravskoslezská divize dorostu U-19 skupina E, 24. kolo, 10.15 FK Nový Jičín SK Hranice (Priesol Kubánek, Beseda)

Moravskoslezská divize dorostu U-17 skupina E, 24. kolo, 12.30 FK Nový Jičín SK Hranice (Kubánek Priesol, Beseda)

Krajský přebor staršího dorostu, 24. kolo, 10.00 TJ Sokol Skotnice Fotbal Poruba 2011 (Kontoršikov)

Krajský přebor mladšího dorostu, 24. kolo, 12.15 TJ Sokol Skotnice Fotbal Poruba 2011

Krajská soutěž staršího dorostu skupina B, 24. kolo, 14.45 TJ Petřvald na Moravě TJ Sokol Stará Bělá (Žáček), TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou Internacionál Petrovice (Hrňa)

Okresní přebor dorostu, 24. kolo, 14.30 Pustějov Libhošť, Trojanovice I Spálov (hřiště Bystré), 14.45 Štramberk Kunín

Moravskoslezská liga žáků U-13 skupina Sever, 26. kolo, 10.00 ŠSK IR-Progres Bílovec Slezský FC Opava (Vojkovský, Seidler)

Moravskoslezská liga žáků U-12 skupina Sever, 26. kolo, 11.30 ŠSK IR-Progres Bílovec Slezský FC Opava (Vojkovský, Seidler)

Krajská soutěž mladších žáků skupina A, 11. kolo, 13.30 TJ Sokol Vřesina TJ Sokol Fryčovice

Krajská soutěž starších žáků skupina A, 11. kolo, 15.00 TJ Sokol Vřesina TJ Sokol Fryčovice (Broskevič)

Okresní přebor starších žáků, 10. kolo, 10.00 Suchdol nad Odrou Štramberk, Fulnek Kateřinice, 15.00 Starý Jičín Příbor

Okresní soutěž starších žáků skupina B, 10. kolo, 15.00 Vražné Bartošovice

NEDĚLE 27. KVĚTNA

Krajský přebor mužů, 26. kolo, 17.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm Sport-Club Pustá Polom (Galásek Švec, Bartoš)

I. B třída skupina B, 24. kolo, 17.00 TJ Sokol Vřesina TJ Sokol Hrabová (Klečacký, Ostřanský)

I. B třída skupina D, 24. kolo, 10.00 FK Nový Jičín B FC Kopřivnice (Tobola Žáček, Haluska), 17.00 TJ Sokol Tichá FC Libhošť (Slaný, Beran), TJ Slavoj Jeseník nad Odrou TJ Sokol Starý Jičín (Kubánek, Brabec), TJ Sokol Kateřinice FK Staříč (Hubert, Havlík), FC Vlčovice-Mniší TJ Sokol Fryčovice (Jež, Brezovský)

Okresní přebor mužů, 24. kolo, 17.00 Bartošovice Skotnice, Mořkov Sedlnice

III. třída, 22. kolo, 10.15 Žilina Petřvald n. M. B, 17.00 Rybí Tísek

IV. třída skupina A, 22. kolo, 17.00 Veřovice B Bartošovice B, Bernartice nad Odrou Lubina, Straník Hodslavice

IV. třída skupina B, 22. kolo, 17.00 Pustějov B Kujavy, Lubojaty Olbramice

Krajská soutěž staršího dorostu skupina A, 24. kolo, 14.45 TJ Sokol Vřesina TJ Sokol Hrabová (Ham)

Okresní přebor dorostu, 24. kolo, 14.00 Vražné Lichnov, 14.30 Starý Jičín Studénka, 14.45 Rybí Tichá, Mořkov Kateřinice

Krajský přebor starších žáků, 24. kolo, 12.30 FK Nový Jičín FC Kopřivnice (Haluska), 13.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm TJ Odry (Bartoš)

Krajský přebor mladších žáků, 24. kolo, 14.15 FK Nový Jičín FC Kopřivnice, 14.45 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm TJ Odry

Okresní přebor starších žáků, 10. kolo, 10.00 Kunín Libhošť, 15.00 Veřovice Studénka

Okresní soutěž starších žáků skupina A, 10. kolo, 10.00 Rybí Straník, Lichnov Tichá, 15.00 Ženklava Vlčovice-Mniší, Petřvald na Moravě Mořkov, Sedlnice Trojanovice-Bystré

Okresní soutěž starších žáků skupina B, 10. kolo, 14.30 Děrné Jeseník nad Odrou, Jistebník nad Odrou Pustějov, 14.45 Spálov Bravantice

Okresní přebor mladších žáků, 18. kolo, 10.00 Zbyslavice Kunín

Moravskoslezská divize žen skupina A, 22. kolo, 15.00 Spartak Lubina FK Nové Sady (Mojžíš), 16.30 Fotbal Studénka AFC Veřovice (Pustějovský)