PÁTEK 15. ČERVNA

Okresní přebor mladších žáků, 12. kolo, 14.00 Bernartice – Skotnice, 17.00 N. Jičín –St. Jičín, Veřovice – Kujavy, Vel. Albrechtice – Kunín

Okresní přebor starší přípravky, 21. kolo, 17.00 Odry – Frenštát, Fulnek – Bílovec, Lubina – Nový Jičín

Okresní soutěž starší přípravky – skupina A, 12. kolo, 17.00 Libhošť – Štramberk, Vlčovice – Mořkov, Kateřinice – Hostašovice

Okresní soutěž starší přípravky – skupina B, 11. kolo, 16.30 Bartošovice – Tísek,17.00 Suchdol nad Odrou – Pustějov

SOBOTA 16. ČERVNA

Krajský přebor mužů, 29. kolo, 16.00 Frenštát pod Radhoštěm – FK SK Polanka (Čuba – Bátrla, Tomšík) I. A třída – skupina B, 14. kolo, 17.00 Veřovice – Brušperk (Tabášek – Kret, Hubert)

I. B třída – skupina B, 14. kolo, 17.00 TJ Klimkovice – Hrabová (Bednář, Klimek)

I. B třída – skupina D, 14. kolo, 17.00 Suchdol n. O. – TJ Sokol Kateřinice (Brabec – Haluska, Kontoršikov), TJ Odry – Jeseník nad Odrou (Poledník – Chýlek, Seidler), TJ Sokol Starý Jičín – NFC Lichnov (Malchárek, Valošek)

Okresní přebor mužů, 16. kolo, 10.30 Velké Albrechtice – Příbor, 17.00 Trojanovice I – Mořkov, Zbyslavice – Stachovice, Hladké Životice – Skotnice, Kunín – Bordovice

III. třída, 15. kolo, 10.15 Žilina – Nová Horka, 17.00 Studénka – Petřvald na Moravě B, Trojanovice-Bystré –Rybí

IV. třída – skupina A, 15. kolo, 10.00 Tichá B – Ženklava, 15.00 Mořkov B – Veřovice B (hřiště Životice), Bernartice – Straník, 17.00 Bartošovice B – Hodslavice, Hostašovice – Vlčovice-Mniší B

IV. třída – skupina B, 15. kolo, 17.00 Vrchy – Velké Albrechtice B, Kujavy – Děrné, Bravantice – Kravín, Mankovice – Lubojaty (hřiště Jeseník nad Odrou)

Krajský přebor staršího dorostu, 14. kolo, 10.00 TJ Sokol Skotnice – SK Brušperk (Kuběna)

Krajský přebor mladšího dorostu, 14. kolo, 12.15 TJ Sokol Skotnice – SK Brušperk

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina A, 14. kolo, 14.45 TJ Odry – TJ Jiskra Rýmařov (Seidler)

Krajská soutěž staršího dorostu – skupina B, 14. kolo, 14.30 Fotbal Fulnek – TJ Durman Staré Město u Frýdku-Místku (Žáček), 14.45 TJ Lokomotiva Suchdol nad Odrou – FK Bohumín (Kontoršikov)

Okresní přebor dorostu, 16. kolo, 10.00 Vražné – Starý Jičín, Kateřinice – Studénka, 14.30 Trojanovice I – Mořkov (hřiště Bystré), 14.45 Kunín – Libhošť, 15.30 Spálov – Tichá

Krajský přebor starších žáků, 14. kolo, 10.00 TJ Tatran Jakubčovice – FK Avízo Město Albrechtice (Haluska)

Krajský přebor mladších žáků, 14. kolo, 11.45 TJ Tatran Jakubčovice – FK Avízo Město Albrechtice

NEDĚLE 17. ČERVNA

Okresní přebor mužů, 16. kolo, 15.00 Sedlnice – Jistebník nad Odrou, 17.00 Bartošovice – Štramberk

III. třída, 15. kolo, 17.00 Spálov – Vražné, Bravinné – Fulnek, Tísek – Pustějov

IV. třída – skupina A, 15. kolo, 17.00 Skotnice B-Mošnov – Lubina (hřiště Mošnov)

IV. třída – skupina B, 15. kolo, 14.00 Heřmanice – Olbramice, 17.00 Pustějov B – Odry B

Okresní přebor dorostu, 16. kolo, 14.45 Rybí – Štramberk

Krajský přebor starších žáků, 14. kolo, 13.00 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – SK Brušperk (Kyselý),15.00 TJ Odry – TJ Vítkovice-Svinov (Bartoš)

Krajský přebor mladších žáků, 14. kolo, 13.30 TJ Odry – TJ Vítkovice-Svinov, 14.45 SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm – SK Brušperk

Okresní přebor mladších žáků, 12. kolo, 10.00 Zbyslavice – Fulnek