ČTVRTEK 27. ZÁŘÍ

MUŽI

Okresní soutěž mužů, skupina A, předehrávka 13. kola, 16.30 Vlčovice-Mniší B Ženklava

DOROST

Okresní přebor dorostu, dohrávka 6. kola, 16.30 Kateřinice Štramberk (Mikolanda), dohrávka 1. kola Petřvald n. M. Libhošť (Mastný)

PÁTEK 28. ZÁŘÍ

MUŽI

I. A třída, skupina B, 8. kolo, 16.00 Petřvald n. M. B. Albrechtice (Poledník Kuběna, Novák)

DOROST

Okresní přebor dorostu, dohrávka 2. kola, 14.00 Jeseník n. O. Trojanovice I

ŽÁCI

Okresní přebor starších žáků, dohrávka 3. kola, 16.30 Studénka Jeseník n. O. (Křižan)

Okresní soutěž starších žáků, skupina B, 5. kolo, 14.30 Bravantice Vražné (Růčka)

SOBOTA 29. ZÁŘÍ

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 7. kolo, 13.45 Stachovice Pržno, 15.00 Štramberk Český Těšín

MUŽI

Moravskoslezská divize mužů, skupina E, 8. kolo, 16.00 FK Nový Jičín Mikulovice (Z. Kneisl L. Kneisl, Chlevišťan)

I. B třída, skupina D, 8. kolo, 16.00 Suchdol Veřovice (Kubánek Kyselý, Bartoš), 16.00 Kopřivnice Kateřinice (Brabec Tobola, Tomšík), 16.00 Jakubčovice Bordovice (Žvak Novák)

Okresní přebor mužů, 8. kolo, 16.00 Stachovice Příbor, 16.00 Skotnice Fulnek, 16.00 Vel. Albrechtice Mořkov

Okresní soutěž mužů, skupina A, 8. kolo, 15.30 Lubina Žilina, 16.00 Troj.-Bystré Hodslavice

Okresní soutěž mužů, skupina B, 8. kolo 13.30 Vel. Albrechtice B Olbramice, 16.00 Nová Horka Studénka, 16.00 Petřvald n. M. B Sedlnice

Okresní soutěž mužů, skupina C, 8. kolo, 16.00 Kujavy Bravinné, 16.00 Pustějov Vražné, 16.00 Odry B Bernartice n. O., 16.00 Mankovice Heřmanice

DOROST

Moravskoslezská divize dorostu U-19, skupina E, 8. kolo, 10.15 FK Nový Jičín Šumperk (Dubravský, Pustějovský, Kyselý)

Moravskoslezská divize dorostu U-17, skupina E, 8. kolo, 12.30 FK Nový Jičín Šumperk (Dubravský, Pustějovský, Kyselý)

Krajský přebor staršího dorostu, 8. kolo, 11.30 Kopřivnice Vítkov (Tomšík)

Krajský přebor mladšího dorostu, 8. kolo, 13.45 Kopřivnice Vítkov (Tomšík)

Krajská soutěž staršího dorostu, skupina A, 8. kolo, 13.45 Suchdol Studénka (Bartoš)

Okresní přebor dorostu, 8. kolo, 10.00 Kateřinice Kunín, 13.30 Pustějov Starý Jičín, 13.45 Jakubčovice Mořkov

ŽÁCI

SpSM-žáci, Sever, U13 + U12, 8. kolo, 10.00 / 11.30 Bílovec Hranice (Viščor, Jež)

Krajská soutěž starších žáků, skupina B, 8. kolo, 14.00 Vřesina Hrabová (Havlík)

Krajská soutěž mladších žáků, skupina B, 8. kolo, 12.30 Vřesina Hrabová (Havlík)

Okresní přebor starších žáků, 8. kolo, 10.00 Suchdol n. O. Příbor, 10.00 Jakubčovice Štramberk

Okresní soutěž starších žáků, skupina A, 1. kolo, 10.00 Kunín Sedlnice, 13.45 Troj.-Bystré Vlčovice-Mniší

Okresní soutěž starších žáků, skupina B, 1. kolo, 10.30 Vel. Albrechtice Hladké Životice, 11.30 Pustějov Jistebník n. O.

NEDĚLE 30. ZÁŘÍ

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 7. kolo, 11.00 Trojanovice Studénka (Dresler), 15.00 Lubina Šternberk (Vítek)

MUŽI

Krajský přebor mužů, 8. kolo, 16.00 Frenštát p. R. Hradec n. M. (Osička Bátrla, Pobořil)

I. A třída, skupina A, 8. kolo, 16.00 FC Bílovec M. Lazce (Havlík Hubert, Přeček)

I. B třída, skupina B, 8. kolo, 16.00 Vřesina Darkovičky (Mikošek Pretsch)

I. B třída, skupina D, 8. kolo, 10.00 Nový Jičín B Vlčovice (Jurajdová Ondračka st.), 16.00 Libhošť Jeseník n. O. (Kontoršikov Rýdel), 16.00 Kozlovice Starý Jičín (Kret Břežný), 16.00 Odry Lichnov (Valošek Malchárek, Uličný)

Okresní přebor mužů, 8. kolo, 16.00 Jistebník n. O. Tichá, Tísek Kunín, 16.00 Bartošovice Štramberk, 16.00 Spálov Trojanovice I

Okresní soutěž mužů, skupina A, 8. kolo, 16.00 Rybí Veřovice B, 16.00 Straník Tichá B, 16.00 Ženklava Hostašovice, 16.00 Vlčovice-Mniší B Mořkov B

Okresní soutěž mužů, skupina B, 8. kolo, 16.00 Skotnice B-Mošnov Zbyslavice, 16.00 Lubojaty Bravantice

Okresní soutěž mužů, skupina C, 8. kolo, 16.00 Děrné Hladké Životice

DOROST

Krajská soutěž staršího dorostu, skupina A, 8. kolo, 13.45 Vřesina Polanka (Picmaus)

Okresní přebor dorostu, 8. kolo, 13.15 Libhošť Jeseník n. O., 13.30 Vlčovice-Mniší Štramberk, 13.45 Rybí Veřovice, 13.45 Petřvald n. M. Trojanovice I

ŽÁCI

Krajský přebor starších žáků, 8. kolo, 9.00 Kopřivnice Nový Jičín (Takáč), 12.00 Frenštát p. R. Český Těšín (Pobořil), 12.00 Odry FC Ostrava-Jih (Uličný)

Krajská soutěž mladších žáků, skupina B, 8. kolo, 10.45 Kopřivnice Nový Jičín (Takáč), 13.45 Frenštát p. R. Český Těšín (Pobořil), 13.45 Odry FC Ostrava-Jih (Uličný)

Okresní přebor starších žáků, 8. kolo, 10.00 Libhošť Jeseník n. O., 10.00 Mořkov Starý Jičín, 10.00 Kateřinice Studénka

Okresní soutěž starších žáků, skupina A, 1. kolo, 10.00 Lichnov Tichá, 14.00 Ženklava Straník

Okresní soutěž starších žáků, skupina B, 1. kolo, 10.00 Bartošovice Vražné, 13.45 Spálov Bravantice