SOBOTA 10. LISTOPADU

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 13. kolo, 14.00 Stachovice - Český Těšín (Galásek)

MUŽI

Moravskoslezská divize mužů, skupina E, 14. kolo, 13.30 FK Nový Jičín - Lokomotiva Petrovice (Viščor Záloha, Čecháček)

I. A třída, skupina B, 1. kolo, 14.00 Petřvald n. M. - Čeladná (Beran Levinger, Selník)

I. B třída, skupina D, 1. kolo, 14.00 Kozlovice - Suchdol nad Odrou (Brabec Dresler), 14.00 Kopřivnice - Libhošť (Takáč L. Tobola, J. Mudra), 14.00 Jakubčovice - Veřovice (Třuslo Břežný, Baroň), 14.00 Bordovice - Jeseník nad Odrou (Dytko Dytková, Ertel)

Okresní přebor mužů, 12. kolo, 14.00 Skotnice - Jistebník n. O. (M. Vrána Žitník), 14.00 Velké Albrechtice - Kunín (Růčka M. Klement), 14.00 Trojanovice I - Štramberk (Pavelek Pargáč)

Okresní soutěž mužů, skupina A, 1. kolo, 14.00 Vlčovice-Mniší B - Straník (Fieber), 2. kolo, 14.00 Hostašovice - Hodslavice (Bogár)

DOROST

Krajský přebor staršího dorostu, 1. kolo, 9.30 Kopřivnice - MFK Havířov B (Mudra)

Krajský přebor mladšího dorostu, 1. kolo, 11.45 Kopřivnice - MFK Havířov B (Mudra)

Krajská soutěž staršího dorostu, skupina B, 1. kolo, 10.00 Frenštát pod Radhoštěm - Stonava (Kyselý)

Okresní přebor dorostu, 12. kolo, 11.30 Vlčovice-Mniší - Veřovice (Fieber), 11.30 Trojanovice I - Štramberk (Pargáč), 11.45 Petřvald na Moravě - Jeseník nad Odrou (Mikolanda)

ŽÁCI

Okresní přebor starších žáků, 1. kolo, 10.00 Kateřinice - Příbor (Malina), 10.00 Jakubčovice - Jeseník n. O. (Hýsek), 10.00 Štramberk - Fulnek (Pop)

NEDĚLE 11. LISTOPADU

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, skupina A, 13. kolo, 11.00 Trojanovice-Bystré - Vítkovice 1919 (Handlíř), 11.00 Veřovice - Šternberk (Záloha), 14.00 Studénka - Pržno (Priesol)

MUŽI

Krajský přebor mužů, 14. kolo, 14.00 Frenštát pod Radhoštěm - Háj ve Slezsku (Šafrán Latoň, Těšina)

I. B třída, skupina B, 12. kolo, 14.00 Vřesina - Hať (Broskevič Kret, Picmaus)

I. B třída, skupina D, 1. kolo. 14.00 Odry - Nový Jičín B (Jahoda Holodňák, L. Tobola), 14.00 Kateřinice - Vlčovice (Tabášek Ondračka st., Kubánek), 14.00 Lichnov - Starý Jičín (Jantoš Sopoliga, T. Lakomý)

Okresní přebor mužů, 12. kolo, 14.00 Spálov - Tichá (Polák P. Lakomý), 14.00 Mořkov - Fulnek (J. Vrána Fieber)

Okresní soutěž mužů, skupina A, 1. kolo, 10.15 Žilina - Tichá B (L. Glogar), 14.00 Rybí - Ženklava (Žitník)

DOROST

Krajský přebor staršího dorostu, 1. kolo, 10.00 FC Bílovec - Heřmanice (Tomšík)

Krajský přebor mladšího dorostu, 1. kolo, 12.15 FC Bílovec - Heřmanice (Tomšík)

Krajská soutěž staršího dorostu, skupina A, 1. kolo, 11.45 Vřesina - Vrbno p. P. (Picmaus)

Okresní přebor dorostu, 12. kolo, 11.45 Rybí - Kateřinice (Žitník), 11.45 Mořkov - Starý Jičín (Fieber)

ŽÁCI

Krajský přebor starších žáků, 12. kolo, 9.00 Kopřivnice - Jablunkov (Uličný), 9.00 Nový Jičín - FC Ostrava-Jih (Kyselý), 10.30 Frenštát pod Radhoštěm - Rýmařov (Pustějovský), 11.00 Odry - Český Těšín (L. Tobola)

Krajský přebor mladších žáků, 12. kolo, 10.45 Kopřivnice - Jablunkov (Uličný), 10.45 Nový Jičín - FC Ostrava-Jih (Kyselý), 12.15 Frenštát pod Radhoštěm - Rýmařov (Pustějovský), 12.45 Odry - Český Těšín (L. Tobola)

Okresní přebor starších žáků, 1. kolo, 9.30 Mořkov - Libhošť (Mikolanda), 12.00 Studénka - Starý Jičín (Křižan)