SOBOTA 1. ČERVNA

ŽENY

Moravskoslezská divize žen, sk. A, 11.00 Troj.-Bystré - Šternberk (Záloha), 14.45 Stachovice - Štramberk (Těšina).

MUŽI

I. A třída, sk. B, 17.00 Petřvald n. M. - Dolní Lutyně (Neděla . Moravec, Migota).

I. B třída, sk. D, 17.00 Suchdol - Lichnov (Valošek - Přeček, Kyselý), Bordovice - Vlčovice (Mikeska - Ondračka st.), Jakubčovice - Jeseník (Křenek Karas), Kopřivnice - Veřovice (Slaný . Papuga, Beseda).

Okresní přebor, 17.00 Stachovice - Štramberk, Trojanovice I - Fulnek, Skotnice - Tísek.

Okresní soutěž, sk. A, 17.00 Vlčovice-Mniší B - Žilina, Tichá B - Hostašovice.

Okresní soutěž, sk. B, 17.00 Bravantice - Nová Horka, Olbramice - Studénka.

Okresní soutěž, sk. C, 17.00 Heřmanice - Bravinné, Mankovice - Pustějov.

DOROST

Moravskoslezská divize st. a ml. dorostu, sk. E, 10.15/12.30 Nový Jičín - Krnov.

KP st. a ml. dorostu, 12.30/14.45 Kopřivnice - Staříč (Beseda).

KS st. dorostu, sk. A, 14.45 Suchdol - Polanka (Kyselý).

KS st. dorostu, sk. B, 10.00 Frenštát p. R. - Dolní Datyně (Vlček).

Okresní přebor, 14.30 Trojanovice I - Starý Jičín (hř. Bystré), Vlčovice-Mniší - Libhošť, Pustějov - Kateřinice, 14.45 Jakubčovice - Jeseník.

ŽÁCI

Sever U13/U12, 10.00/11.30 Bílovec - Opava.

Okresní přebor, 10.00 Štramberk - Jeseník, Jakubčovice - Příbor.

Okresní soutěž, sk. B, 15.00 Vražné - Jistebník, Bravantice - Pustějov.

NEDĚLE 2. ČERVNA

ŽENY

Moravskoslezská divize, sk. A, 10.00 Veřovice - Studénka (Dresler).

MUŽI

Moravskoslezská divize, sk. E, 16.30 Nový Jičín - Brumov.

Krajský přebor, 10.15 Frenštát p. R. - Polanka (Bureš - Trigas, Futerko).

I. B třída, sk. D, 17.00 Kateřinice - Starý Jičín (Přeček - Malchárek), Odry - Libhošť (Hubert - Slaný, Brabec), Kozlovice - Nový Jičín (Vlček - Beseda).

Okresní přebor, 17.00 Mořkov - Kunín, Vel. Albrechtice - Tichá, Spálov - Příbor, Bartošovice - Jistebník.

Okresní soutěž, sk. A, 17.00 Rybí - Troj.-Bystré, Ženklava - Lubina, Straník - Hodslavice, Veřovice B - Mořkov B.

Okresní soutěž, sk. B, 14.30 Vel. Albrechtice B - Skotnice B-Mošnov, 17.00 Sedlnice - Zbyslavice, Petřvald n. M. B - Lubojaty.

Okresní soutěž, sk. C, 17.00 Bernartice - Kujavy, Hl. Životice - Vražné, Děrné - Odry B.

DOROST

KP st. a ml. dorostu, 10.00/12.15 Bílovec - Ludgeřovice (Kontoršikov).

Okresní přebor, 14.45 Rybí - Štramberk, Mořkov - Kunín, Petřvald n. M. - Veřovice.

ŽÁCI

Krajský přebor st. a ml. žáků, 9.00/10.45 Nový Jičín - Kravaře (Žáček), Kopřivnice - Český Těšín Pustějovský), 13.00/14.45 Frenštát p. R. - FC Ostrava- Jih (Švec), Odry - Slavia Orlová (Brabec).

Okresní přebor st. žáků, 10.00 Starý Jičín - Suchdol, Studénka - Fulnek, Kateřinice - Libhošť.

Okresní soutěž st. žáků, sk. A 10.00 Kunín - Troj.-Bystré, 14.45 Vlčovice-Mniší - Ženklava, 15.00 Tichá - Straník, Sedlnice - Lichnov.

Okresní soutěž st. žáků, sk. B, 10.30 Vel. Albrechtice - Spálov, 14.30 Hladké Životice - Bartošovice.