PÁTEK 14. ČERVNA

OS mužů, sk. B, 17.00 Studénka - Sedlnice (Klement).

SOBOTA 15. ČERVNA

MSD žen, sk. A, 15.00 Trojanovice-Bystré - Stachovice (Priesol).

MSD mužů, sk. E, 16.30 Nový Jičín - Opava B.

I. B třída, sk. D, 17.00 Suchdol - Kozlovice (Kyselý - Beseda, Vlček), Veřovice - Jakubčovice (Juřička - Slaminka, Žáček).

OP mužů, 17.00 Stachovice - Skotnice (L. Glogar Měch), Kunín - Trojanovice I (J. Vrána - Hrňa), Fulnek - Štramberk (Novák - Pustějovský).

OS mužů, sk. A, 16.00 Straník - Žilina (Žitnik), 17.00 Tichá B - Hodslavice (Klement), Hostašovice - Mořkov B (Růčka).

OS mužů, sk. B, 17.00 Nová Horka - Petřvald B (Brabec), Lubojaty - Vel. Albrechtice B (Vrábel).

OS mužů, sk. C, 17.00 Odry B - Mankovice (Mikolanda), Pustějov - Heřmanice (Fieber).

MSD st. a ml. dorostu, sk. E, 10.15/12.30 N. Jičín - Slušovice.

KP st. a ml. dorostu, 10.00/12.15 Skotnice - Slavia Orlová (Tobola).

KS st. dorostu, sk. A, 14.30 Fulnek - Polanka (Pustějovský), 14.45 Suchdol - M. Albrechtice (Vlček).

OP dorostu, 10.00 Kateřinice - Vlčovice-Mniší (Bogár), 14.30 Veřovice - Jakubčovice (Žáček), 14.45 Kunín - Trojanovice I (Hrňa), 17.00 Jeseník n. O. - Mořkov (Fegler).

OP st. žáků, 10.00 Suchdol - Mořkov (Hýsek), Fulnek - Starý Jičín (Růčka), 15.00 Příbor - Štramberk (Křižan).

NEDĚLE 16. ČERVNA

MSD žen, sk. A, 10.00 Veřovice - Štramberk (L. Kneisl), 15.00 Studénka - Sl. Ostrava (Z. Kneisl).

KP mužů, 17.00 Frenštát p. R. - Český Těšín (Kaloč - Bureš, Hess).

I. A třída, sk. A, 17.00 FC Bílovec - Bolatice (Fanc - Tabášek, Havlík).

I. B třída, sk. D, 10.00 Nový Jičín B - Odry (Beseda- Uličný, Hrňa), 17.00 Libhošť - Kopřivnice (Dytková - Dytko, Pargáč), Jeseník - Bordovice (Vlček - Pustějovský, Kyselý), Vlčovice - Kateřinice (Brabec - Tobola, Tomšík), Starý Jičín - Lichnov (Svoboda - Sopoliga, T. Lakomý).

OP mužů, 17.00 Tísek - Bartošovice (M. Vrána - P. Lakomý), Jistebník - Spálov (Mužík - Novák), Příbor - V. Albrechtice (Rýdel st. - Malina), Tichá - Mořkov (Pavelek - Bogár).

OS mužů, sk. A, 17.00 Rybí - Vlčovice-Mniší B (Horáková), Ženklava - Troj.-Bystré (Fieber), Veřovice B - Lubina (Pop).

OS mužů, sk. B, 17.00 Skotnice B-Mošnov - Olbramice (Klement), Zbyslavice - Bravantice (Polák).

OS mužů, sk. C, 17.00 Bravinné - Hladké Životice (J. Vrána), Vražné - Bernartice n. O (Fegler).

KS st. dorostu, sk. A, 12.30 Studénka - Svinov (Tomšík).

OP dorostu, 14.15 Libhošť - Petřvald n. M. (Pargáč), 14.30 Starý Jičín - Štramberk (T. Lakomý), 14.45 Rybí - Pustějov (Horáková).

KP st. a ml. žáků, 13.00/14.45 Frenštát p. R. - M. Albrechtice (Hess).

OP st. žáků, 10.00 Libhošť - Jakubčovice (Křižan), 14.30 Jeseník n. O. - Studénka (Kyselý).

OS žáků, sk. A, 15.00 Tichá - Kunín (Bogár).